|
|
|
|
|
|
Showroom Bucuresti - Consultanta si Ridicare Comenzi. Program L-V / 10:00 - 19:00. Vezi adresa!
Showroom Bucuresti - Consultanta si Ridicare Comenzi. Program L-V / 10:00 - 19:00. Vezi adresa!
Neumann KM 183 MT Stereo SetSet microfoane stereo studio ZD-039184 |
|
Neumann KM 183 MT Stereo Set
Set cu doua microfoane Neumann KM183 MT, ideal pentru aplicatii stereo. KM183 este un microfon condenser profesional "state-of-the-art", cu diafragrama mica, perfect pentru inregistrarea instrumentelor acustice precum piane, chitare acustice sau clasice, instrumente cu arcus, instrumente de suflat si chiar si coruri. Este un microfon omnidirectional, care se comporta excelent cu sunetele din afara axei (off-axis), fiind perfect de asemenea pentru captarea de ambiente sau texturi. Acesta produce foarte putin zgomot propriu si poate capta surse audio foarte zgomotoase (pana la 140 dB), fara distorsiuni.
Unitate de vanzare: bucata
Nou
Verificati stoc
Atentie: Ultimul produs in stoc!
Avantaje Zeedo:
Pentru acest produs primesti 152 Lei sub forma de voucher pentru comenzi viitoare! (detalii)
Poti plati integral sau partial si cu cardul de prima didactica! (detalii)
Divizie dedicata pentru proiecte: consultanta, proiectare si instalare. (detalii)
Ai un proiect sau esti revanzator? Cere o oferta personalizata!
Pret fara TVA: 6291.74
Neumann KM 183 MT Stereo Set
Solicita postarea acestui produs in SICAP. Daca ai si alte cerinte, scrie-ne in campul mai jos si un consultant te va contacta in cel mai scurt timp.
Informatii produs:
Set cu doua microfoane Neumann KM183 MT, ideal pentru aplicatii stereo. KM183 este un microfon condenser profesional "state-of-the-art", cu diafragrama mica, perfect pentru inregistrarea instrumentelor acustice precum piane, chitare acustice sau clasice, instrumente cu arcus, instrumente de suflat si chiar si coruri. Este un microfon omnidirectional, care se comporta excelent cu sunetele din afara axei (off-axis), fiind perfect de asemenea pentru captarea de ambiente sau texturi. Acesta produce foarte putin zgomot propriu si poate capta surse audio foarte zgomotoase (pana la 140 dB), fara distorsiuni.
Unitate de vanzare: bucata
| Disponibilitate: La Comanda |
Caracteristici esentiale:
Specificatii tehnice:
Setul include:
EAN: 4006087085219
Specificatii Tehnice Neumann KM 183 MT Stereo Set
| Tip | Condenser |
| Caracteristica polara | Omnidirectional |
| Impedanta | 50 ohm |
| Banda de frecvente | 20 - 20000 Hz |
| Alimentare | 48V +-4V |
| SPL maxim | 140 dB |
| Sensibilitate | 12mV/Pa |
| Raport semnal-zgomot | 81 dB |
| Conexiune USB | Nu |
| Greutate | 80 g |
| Tip produs | Set microfoane stereo studio |
| Tagline | omnidirectional condenser phantom power |
Review-uri Neumann KM 183 MT Stereo Set
| Disponibilitate: La Comanda |
| Disponibilitate: La Comanda |
| Disponibilitate: La Comanda |
| In stoc furnizor (5-12 zile) |
| Disponibilitate: La Comanda |
Ajutați-ne să îmbunătățim noul motor de căutare!
