Showroom Bucuresti - Consultanta si Ridicare Comenzi. Program L-V / 10:00 - 19:00. Vezi adresa!

Showroom Bucuresti - Consultanta si Ridicare Comenzi. Program L-V / 10:00 - 19:00. Vezi adresa!

CONSULTANTA ACHIZITII

Aveti nevoie de consultanta in alegerea produselor?

Contactati-ne

E-mail: info@zeedoshop.ro
Tel: 0311.019.554

Fie ca este vorba de o locatie fixa, un studio de productie muzicala, un teatru sau centru cultural, fie ca esti artist, DJ sau doar pasionat, la noi gasesti echipamentele si suportul necesar implementarii proiectului tau!

Cu ce venim in sprijinul dumneavoastra:

- Echipa profesionista si pasionata, cu peste 15 ani de experienta;
- Garantia solutiilor recomandate;
- Servicii de proiectare 3D si studiu de fezabilitate;
- Integrare echipamente de la cei mai renumiti producatori;
- Cunoasterea si folosirea celor mai noi tehnologii din domeniu;
- Training utilizare echipamente;

Afla mai multe despre serviciile noastre.

Informatii Utile

Microfoane de voce si live 

Contine 138 produse.
Se afiseaza 1 - 36 din 138 produse

  • Shure SM58 S
    Shure

    Microfon dinamic cardioid
    Shure SM58 S

    ZD-09487

    565 Lei
  • Shure BETA 58A
    Shure

    Microfon de voce
    Shure BETA 58A

    ZD-022112

    829 Lei
  • Microfon dinamic
    Prodipe TT1 Pro

    ZD-040401

    189 Lei
  • Shure PGA58-XLR
    Shure

    Microfon de voce
    Shure PGA58-XLR

    ZD-033577

    371 Lei
  • Sennheiser e 835-S
    Sennheiser

    Microfon vocal dinamic cardioid
    Sennheiser e 835-S

    ZD-021864

    437 Lei
  • Shure SM58 LC
    Shure

    Microfon dinamic cardioid
    Shure SM58 LC

    ZD-09486

    545 Lei
  • Audio Technica ATM710
    Audio Technica

    Microfon vocal condenser cardioid
    Audio Technica ATM710

    ZD-013336

    825 Lei
  • Microfon de voce
    Shure SV200

    ZD-044071

    239 Lei
  • Audio Technica AT2010
    Audio Technica

    Microfon vocal
    Audio Technica AT2010

    ZD-013606

    551 Lei
  • Microfon de voce
    Shure SV100-WA

    ZD-033872

    239 Lei
  • Microfon de voce
    Shure PGA48-XLR

    ZD-033576

    257 Lei
  • Lewitt MTP 840 DM
    Lewitt

    Microfon vocal dinamic supercardioid
    Lewitt MTP 840 DM

    ZD-040774

    959 Lei
  • Telefunken M80
    Telefunken

    Microfon vocal dinamic
    Telefunken M80

    ZD-034179

    1,524 Lei
  • Telefunken M81-SH
    Telefunken

    Microfon dinamic
    Telefunken M81-SH

    ZD-034187

    1,594 Lei
  • Microfon dinamic
    Tascam TM-82

    ZD-045013

    158 Lei
  • Sennheiser E 845-S
    Sennheiser

    Microfon vocal
    Sennheiser E 845-S

    ZD-021867

    430 Lei
    Contactati-ne pentru stoc  
    ADAUGA IN COS
  • Audio Technica ATM510
    Audio Technica

    Microfon vocal
    Audio Technica ATM510

    ZD-025603

    435 Lei
  • Sennheiser E 845
    Sennheiser

    Microfon voce dinamic supercardioid
    Sennheiser E 845

    ZD-035469

    459 Lei
  • Sennheiser e 835
    Sennheiser

    Microfon vocal dinamic cardioid
    Sennheiser e 835

    ZD-021863

    466 Lei
  • SE Electronics V7
    SE Electronics

    Microfon de voce
    SE Electronics V7

    ZD-033900

    479 Lei
    Contactati-ne pentru stoc  
    ADAUGA IN COS
  • Lewitt MTP 550 DMs
    Lewitt

    Microfon dinamic cardioid
    Lewitt MTP 550 DMs

    ZD-045145

    573 Lei
  • Sennheiser e 945
    Sennheiser

    Microfon dinamic de voce
    Sennheiser e 945

    ZD-036869

    895 Lei
  • Lewitt MTP W950
    Lewitt

    Microfon vocal condenser multi-pattern
    Lewitt MTP W950

    ZD-046482

    3,495 Lei
  • Set de 3 microfoane dinamice
    Vonyx VX1800S

    ZD-031661

    185 Lei
  • Lewitt MTP 250 DM
    Lewitt

    Microfon de voce
    Lewitt MTP 250 DM

    ZD-040635

    431 Lei
  • Lewitt MTP 250 DMs
    Lewitt

    Microfon dinamic cardioid
    Lewitt MTP 250 DMs

    ZD-045144

    433 Lei
  • SE Electronics V7 Black
    SE Electronics

    Microfon de voce
    SE Electronics V7 Black

    ZD-046143

    466 Lei
  • Audix OM2S
    Audix

    Microfon de voce
    Audix OM2S

    ZD-033963

    587 Lei
  • Lewitt MTP 350 CM
    Lewitt

    Microfon Condenser Cardioid de voce
    Lewitt MTP 350 CM

    ZD-040634

    649 Lei
  • Shure BETA 57A
    Shure

    Microfon instrumental
    Shure BETA 57A

    ZD-022111

    709 Lei
  • Audix OM5
    Audix

    Microfon de voce
    Audix OM5

    ZD-033966

    715 Lei
  • Sennheiser E 935
    Sennheiser

    Microfon vocal
    Sennheiser E 935

    ZD-021880

    845 Lei
  • Lewitt INTERVIEWER
    Lewitt

    Microfon Voce Omnidirectional
    Lewitt INTERVIEWER

    ZD-040647

    866 Lei
  • Sennheiser MD 42
    Sennheiser

    Microfon profesional pentru reporteri
    Sennheiser MD 42

    ZD-022003

    940 Lei
  • Audix OM6
    Audix

    Microfon de voce
    Audix OM6

    ZD-033967

    1,127 Lei
  • Shure Super 55 Deluxe
    Shure

    Microfon de voce dinamic
    Shure Super 55 Deluxe

    ZD-036069

    1,179 Lei

Microfoane de voce, microfoane vocale dinamice sau cu condensator, microfoane profesionale de producatori precum Audio Technica, AKG, Shure, Blue, DAP Audio, Behringer, Icon sau Omnitronic

Accept

Zeedo Shop utilizează module cookie pentru a vă oferi cea mai bună experiență de cumpărare. Prin continuarea utilizării serviciilor noastre, vom presupune că sunteți de acord cu utilizarea acestor module cookie. Aflați mai multe despre modulele cookie și despre cum le puteti refuza.