|
|
|
|
|
|
Niciun produs
Royer Labs R-10-MPSet microfoane ribbon ZD-056928 |
|
Royer Labs R-10-MP
Royer Labs R-10-MP este un set stereo Matched Pair ce include doua microfoane ribbon pasive cu un raspuns in frecventa de 30 Hz - 15 kHz si un SPL maxim 160 dB, potrivite pentru captarea surselor sonore puternice precum tobele sau amplificatoarele de chitara electrica. Microfoanele au o caracteristica polara de tip figure-8, includ un ribbon din aluminiu de 2.5 microni si un transformator optimizat care limiteaza saturatia la niveluri ridicate. Microfoanele includ un windscreen intern cu trei straturi, shockmount intern si au o constructie de tip humbucking ce reduce zgomotul electromagnetic. Microfoanele sunt livrate cu suport, husa si o cutie eleganta pentru transport.
Unitate de vanzare: pereche
Nou
Verificati stoc
Avantaje Zeedo:
Pentru acest produs primesti 137 Lei sub forma de voucher pentru comenzi viitoare! (detalii)
Poti plati integral sau partial si cu cardul de prima didactica! (detalii)
Divizie dedicata pentru proiecte: consultanta, proiectare si instalare. (detalii)
Ai un proiect sau esti revanzator? Cere o oferta personalizata!
Informatii produs:
Royer Labs R-10-MP este un set stereo Matched Pair ce include doua microfoane ribbon pasive cu un raspuns in frecventa de 30 Hz - 15 kHz si un SPL maxim 160 dB, potrivite pentru captarea surselor sonore puternice precum tobele sau amplificatoarele de chitara electrica. Microfoanele au o caracteristica polara de tip figure-8, includ un ribbon din aluminiu de 2.5 microni si un transformator optimizat care limiteaza saturatia la niveluri ridicate. Microfoanele includ un windscreen intern cu trei straturi, shockmount intern si au o constructie de tip humbucking ce reduce zgomotul electromagnetic. Microfoanele sunt livrate cu suport, husa si o cutie eleganta pentru transport.
Unitate de vanzare: pereche
Caracteristici generale:
Specificatii tehnice:
Specificatii Tehnice Royer Labs R-10-MP
| Tip | Ribbon |
| Caracteristica polara | Figure of eight |
| Banda de frecvente | 30 - 15000 Hz |
| Alimentare | Nu |
| SPL maxim | 135 dB |
| Conexiuni | XLR - 3 pini |
| Sensibilitate | -54 dBVPa |
| Conexiune USB | Nu |
| Greutate | 368 g |
| Dimensiuni | 35 x 149 mm |
| Tip produs | Set microfoane ribbon |
| Video demonstrativ | Da |
| Tagline | figure 8 ribbon xlr |
Review-uri Royer Labs R-10-MP