Niciun produs
MOTU M4Interfata audio USB ZD-057565 |
|
MOTU M4
MOTU M4 este o interfata audio USB-C cu 4 intrari si 4 iesiri, conversie 24 bit / 192 kHz si convertoare ESS Sabre32 Ultra DAC, oferind 120 dB dynamic range pe iesirile principale. Dispune de doua preamplificatoare de microfon cu Phantom Power +48 V comutabil individual, doua intrari combo XLR/Jack 6,3 mm (Hi-Z selectabil) si doua intrari de linie balansate cu jack 6,3 mm. Include patru iesiri de linie balansate cu jack 6,3 mm, patru iesiri RCA, iesire pentru casti cu jack 6,3 mm, conectivitate MIDI, functie loopback si afisaj LCD pentru indicatorii de nivel. Alimentare prin USB-C, compatibila macOS, Windows si iOS. Pachet software: MOTU Performer Lite, Ableton Live Lite si peste 6 GB de loop-uri si sample-uri.
Unitate de vanzare: bucata
Nou
Verificati stoc
Avantaje Zeedo:
Pentru acest produs primesti 31 Lei sub forma de voucher pentru comenzi viitoare! (detalii)
Poti plati integral sau partial si cu cardul de prima didactica! (detalii)
Divizie dedicata pentru proiecte: consultanta, proiectare si instalare. (detalii)
Ai un proiect sau esti revanzator? Cere o oferta personalizata!
Informatii produs:
MOTU M4 este o interfata audio USB-C cu 4 intrari si 4 iesiri, conversie 24 bit / 192 kHz si convertoare ESS Sabre32 Ultra DAC, oferind 120 dB dynamic range pe iesirile principale. Dispune de doua preamplificatoare de microfon cu Phantom Power +48 V comutabil individual, doua intrari combo XLR/Jack 6,3 mm (Hi-Z selectabil) si doua intrari de linie balansate cu jack 6,3 mm. Include patru iesiri de linie balansate cu jack 6,3 mm, patru iesiri RCA, iesire pentru casti cu jack 6,3 mm, conectivitate MIDI, functie loopback si afisaj LCD pentru indicatorii de nivel. Alimentare prin USB-C, compatibila macOS, Windows si iOS. Pachet software: MOTU Performer Lite, Ableton Live Lite si peste 6 GB de loop-uri si sample-uri.
Unitate de vanzare: bucata
Caracteristici generale:
Specificatii tehnice:
Specificatii Tehnice MOTU M4
| Tip | Interfata Audio |
| Iesire casti | 1 |
| Numar intrari | 4 |
| Numar iesiri | 4 |
| Rezolutie audio | 24 bit |
| Greutate | 0.7 kg |
| Dimensiuni | 209.6 x 108 x 45 mm |
| Tip produs | Interfata audio USB |
| Tip Conexiune | USB |
| Sample Rate | 192 kHz |
| Intrari de microfon | 2 |
| Intrari de linie | 4 |
| Intrari de instrument | 2 |
| Iesiri tip linie | 4 |
| Midi IN OUT | Da |
| Tagline | 4 intrari 4 iesiri usb midi |
Review-uri MOTU M4