Niciun produs
MOTU 828Interfata audio USB ZD-057561 |
|
MOTU 828
MOTU 828 este o interfata audio/MIDI USB-C cu o rezolutie de pana la 24-bit / 192 kHz, conversie ESS Sabre32 Ultra si suport pentru 60 de canale audio simultane (28 intrari si 32 iesiri). Include mixer digital DSP cu 24 de intrari, 8 bus-uri stereo si efecte integrate: reverb, EQ cu 4 benzi, gate si compresor. Panoul frontal integreaza un display LCD color de 3,9 inch cu rezolutie 480 x 128, afisand metering detaliat. Dispune de doua preamplificatoare de microfon cu gain de pana la +74 dB, phantom power 48V, pad -20 dB, inversare de faza, control remote si insert dedicat. Conectivitatea include USB-C, ADAT, S/PDIF, MIDI, word clock, iesiri principale XLR, iesiri DC-coupled si doua iesiri de casti independente. Interfata are o carcasa metalica ce poate fi montata in rack de 19 inch.
Unitate de vanzare: bucata
Nou
Verificati stoc
Avantaje Zeedo:
Pentru acest produs primesti 120 Lei sub forma de voucher pentru comenzi viitoare! (detalii)
Poti plati integral sau partial si cu cardul de prima didactica! (detalii)
Divizie dedicata pentru proiecte: consultanta, proiectare si instalare. (detalii)
Ai un proiect sau esti revanzator? Cere o oferta personalizata!
Informatii produs:
MOTU 828 este o interfata audio/MIDI USB-C cu o rezolutie de pana la 24-bit / 192 kHz, conversie ESS Sabre32 Ultra si suport pentru 60 de canale audio simultane (28 intrari si 32 iesiri). Include mixer digital DSP cu 24 de intrari, 8 bus-uri stereo si efecte integrate: reverb, EQ cu 4 benzi, gate si compresor. Panoul frontal integreaza un display LCD color de 3,9 inch cu rezolutie 480 x 128, afisand metering detaliat. Dispune de doua preamplificatoare de microfon cu gain de pana la +74 dB, phantom power 48V, pad -20 dB, inversare de faza, control remote si insert dedicat. Conectivitatea include USB-C, ADAT, S/PDIF, MIDI, word clock, iesiri principale XLR, iesiri DC-coupled si doua iesiri de casti independente. Interfata are o carcasa metalica ce poate fi montata in rack de 19 inch.
Unitate de vanzare: bucata
Caracteristici generale:
Specificatii tehnice:
Conectivitate:
Specificatii Tehnice MOTU 828
| Tip | Interfata Audio |
| Iesire casti | 2 |
| Numar intrari | 28 |
| Numar iesiri | 32 |
| Rezolutie audio | 24 bit |
| Suport MIDI | Da |
| Preamplificator microfon | 2 |
| Phantom Power | +48V |
| Sistem de operare | MacOS/Windows |
| Greutate | 5 Kg |
| Dimensiuni | 482 x 311 x 44 mm |
| Tip produs | Interfata audio USB |
| Video demonstrativ | Da |
| Tip Conexiune | USB |
| Sample Rate | 192 kHz |
| Intrari de microfon | 2 |
| Intrari de linie | 10 |
| Intrari de instrument | 2 |
| Iesiri tip linie | 10 |
| Midi IN OUT | Da |
| Tagline | 28 intrari 32 iesiri usb phantom power midi |
Review-uri MOTU 828