Niciun produs
MOTU 848Interfata audio USB si Thunderbolt ZD-057562 |
|
MOTU 848
MOTU 848 este o interfata audio Thunderbolt 4/USB4 cu 28 intrari si 32 iesiri, conversie 24 bit / 192 kHz si tehnologie ESS Sabre32 Ultra DAC. Ofera un interval dinamic de pana la 125 dB pe iesiri si include 4 preamplificatoare cu gain de pana la 74 dB. Dispune de mixer DSP cu 64 intrari, 32 bus-uri si efecte integrate (reverb, EQ cu 4 benzi, gate, compresor, filtru high-pass), plus routing patchbay. Conectivitatea include ADAT 16 canale, word clock I/O, AVB/Ethernet dual si doua iesiri de casti cu volum independent. Include cablu USB-C 40 Gbps.
Unitate de vanzare: bucata
Nou
Verificati stoc
Avantaje Zeedo:
Pentru acest produs primesti 200 Lei sub forma de voucher pentru comenzi viitoare! (detalii)
Poti plati integral sau partial si cu cardul de prima didactica! (detalii)
Divizie dedicata pentru proiecte: consultanta, proiectare si instalare. (detalii)
Ai un proiect sau esti revanzator? Cere o oferta personalizata!
Informatii produs:
MOTU 848 este o interfata audio Thunderbolt 4/USB4 cu 28 intrari si 32 iesiri, conversie 24 bit / 192 kHz si tehnologie ESS Sabre32 Ultra DAC. Ofera un interval dinamic de pana la 125 dB pe iesiri si include 4 preamplificatoare cu gain de pana la 74 dB. Dispune de mixer DSP cu 64 intrari, 32 bus-uri si efecte integrate (reverb, EQ cu 4 benzi, gate, compresor, filtru high-pass), plus routing patchbay. Conectivitatea include ADAT 16 canale, word clock I/O, AVB/Ethernet dual si doua iesiri de casti cu volum independent. Include cablu USB-C 40 Gbps.
Unitate de vanzare: bucata
Caracteristici generale:
Specificatii tehnice:
Specificatii Tehnice MOTU 848
| Tip | Interfata Audio |
| Iesire casti | 2 |
| Numar intrari | 28 |
| Numar iesiri | 32 |
| Rezolutie audio | 24 bit |
| Greutate | 4.5 kg |
| Dimensiuni | 482 x 311 x 44 mm |
| Tip produs | Interfata audio USB si Thunderbolt |
| Tip Conexiune | USB + Thunderbolt |
| Sample Rate | 192 kHz |
| Intrari de microfon | 4 |
| Intrari de linie | 8 |
| Intrari de instrument | 4 |
| Iesiri tip linie | 12 |
| Midi IN OUT | Da |
| Tagline | 28 intrari 32 iesiri usb thunderbolt midi |
Review-uri MOTU 848