Showroom Bucuresti - Consultanta si Ridicare Comenzi. Program L-V / 10:00 - 19:00. Vezi adresa!
Showroom Bucuresti - Consultanta si Ridicare Comenzi. Program L-V / 10:00 - 19:00. Vezi adresa!
Sennheiser HSP 2-EW-3Microfon headset ZD-037034 |
|
Sennheiser HSP 2-EW-3
Microfon neckband condensator omnidirectional de inalta calitate pentru voce. Reglabil individual. Diafragma patentata este protejata de transpiratie. Componente usor schimbabile si combinabile datorita designului modular. Cablu din cupru/kevlar, cu conector pentru transmitatoarele de buzunar Sennheiser EW. Finisaj bej.
Unitate de vanzare: bucata
Nou
In stoc
Atentie: Ultimul produs in stoc!
Avantaje Zeedo:
Pentru acest produs primesti 51 Lei sub forma de voucher pentru comenzi viitoare! (detalii)
Poti plati integral sau partial si cu cardul de prima didactica! (detalii)
Divizie dedicata pentru proiecte: consultanta, proiectare si instalare. (detalii)
Ai un proiect sau esti revanzator? Cere o oferta personalizata!
Ai gasit un pret mai bun? Trimite-ne link-ul competitorului si iti facem o oferta personalizata!
Pret fara TVA: 2090.08
Sennheiser HSP 2-EW-3
Solicita postarea acestui produs in SICAP. Daca ai si alte cerinte, scrie-ne in campul mai jos si un consultant te va contacta in cel mai scurt timp.
Informatii produs:
Microfon neckband condensator omnidirectional de inalta calitate pentru voce. Reglabil individual. Diafragma patentata este protejata de transpiratie. Componente usor schimbabile si combinabile datorita designului modular. Cablu din cupru/kevlar, cu conector pentru transmitatoarele de buzunar Sennheiser EW. Finisaj bej.
Unitate de vanzare: bucata
- Raspuns in frecventa: 20 - 20000 Hz
- Greutate fara cablu: 6,5 g
- Diametrul capsulei: 4,8 mm
- Diametru brat de sustiner: 1,1 mm
- Sensibilitate in camp liber, fara incarcare (1kHz): 2 mV/Pa
- Impedanta: 1000 Ohm
- Nivel zgomot echivalent:28 dB(A)
- Nivel maxim de presiune sonora SPL (pasiv):150 dB
- Consum de curent: aprox. 250 mili A
- Alimentare: 4,5-15 V
- Conector mini Jack Sennheiser
- Finisaj: bej
EAN: 4006087098721
Specificatii Tehnice Sennheiser HSP 2-EW-3
| Tip | Condenser |
| Model microfon | Headset |
| Caracteristica polara | Omnidirectional |
| Impedanta | 1000 ohm |
| Banda de frecvente | 20 - 20000 Hz |
| Conexiuni | 3.5 mm TRS |
| Sensibilitate | 2 mV/Pa |
| Greutate | 6 |
| Tip produs | Microfon headset |
| Compatibil Senn | da |
| Tagline | microfon headset lavaliera condenser omnidirectional mini jack 3.5mm jack mic aux |
Review-uri Sennheiser HSP 2-EW-3
| In stoc furnizor (5-12 zile) |
| IN STOC |
Ajutați-ne să îmbunătățim noul motor de căutare!
