Niciun produs
MOTU UltraLite-mk5Interfata audio USB ZD-057566 |
|
MOTU UltraLite-mk5
MOTU UltraLite-mk5 este o interfata audio USB-C 18x22 cu conversie 24 Bit / 44.1–192 kHz si tehnologie ESS Sabre32 Ultra DAC. Include 2 intrari microfon/linie/Hi-Z cu combo XLR/jack, cu gain de pana la 74 dB si 48V phantom power, 6 intrari de linie si 10 iesiri de linie DC-coupled cu jack 6,3 mm. Include iesire de casti stereo cu volum independent, I/O digital ADAT (8 canale) sau Optical S/PDIF (2 canale) si MIDI in/out.
Unitate de vanzare: bucata
Nou
Verificati stoc
Avantaje Zeedo:
Pentru acest produs primesti 80 Lei sub forma de voucher pentru comenzi viitoare! (detalii)
Poti plati integral sau partial si cu cardul de prima didactica! (detalii)
Divizie dedicata pentru proiecte: consultanta, proiectare si instalare. (detalii)
Ai un proiect sau esti revanzator? Cere o oferta personalizata!
Informatii produs:
MOTU UltraLite-mk5 este o interfata audio USB-C 18x22 cu conversie 24 Bit / 44.1–192 kHz si tehnologie ESS Sabre32 Ultra DAC. Include 2 intrari microfon/linie/Hi-Z cu combo XLR/jack, cu gain de pana la 74 dB si 48V phantom power, 6 intrari de linie si 10 iesiri de linie DC-coupled cu jack 6,3 mm. Include iesire de casti stereo cu volum independent, I/O digital ADAT (8 canale) sau Optical S/PDIF (2 canale) si MIDI in/out.
Unitate de vanzare: bucata
Caracteristici generale:
Specificatii tehnice:
Specificatii Tehnice MOTU UltraLite-mk5
| Tip | Interfata Audio |
| Iesire casti | 1 |
| Numar intrari | 18 |
| Numar iesiri | 22 |
| Rezolutie audio | 24 bit |
| Greutate | 1.31 kg |
| Dimensiuni | 220 x 175 x 45 mm |
| Tip produs | Interfata audio USB |
| Tip Conexiune | USB |
| Sample Rate | 192 kHz |
| Intrari de microfon | 2 |
| Intrari de linie | 8 |
| Intrari de instrument | 2 |
| Iesiri tip linie | 10 |
| Midi IN OUT | Da |
| Tagline | 18 intrari 22 iesiri usb midi |
Review-uri MOTU UltraLite-mk5