Niciun produs
Sennheiser HD 280 PROCasti DJ ZD-08669 |
|
Sennheiser HD 280 PRO
Castile de monitorizare Sennheiser HD 280 PRO au un design inchis si cupe circumaurale ce pot oferi o izolare fonica de -32 dB, pentru o redare clara si detaliata in intervalul de raspuns in frecventa 8 Hz si 25 kHz. Earpad-urile din piele sintetica si headband-ul captusit si reglabil ofera confort pe termen lung, iar cupele pivotante si pliabile faciliteaza transportul. Cablul spiralat de 3 m si conectorul de 3,5 mm cu adaptor de 6,3 mm placat cu aur realizeaza o conexiune flexibila si fiabila. Cu o impedanta de 64 Ω, nivel maxim de presiune acustica de 113 dB si o greutate de 285 g (fara cablu), castile de monitorizare Sennheiser HD 280 PRO ofera o performanta sonora superioara si un confort sporit in timpul utilizarii indelungate.
Unitate de vanzare: bucata
Nou
In stoc
Avantaje Zeedo:
Pentru acest produs primesti 9 Lei sub forma de voucher pentru comenzi viitoare! (detalii)
Poti plati integral sau partial si cu cardul de prima didactica! (detalii)
Divizie dedicata pentru proiecte: consultanta, proiectare si instalare. (detalii)
Ai un proiect sau esti revanzator? Cere o oferta personalizata!
Ai gasit un pret mai bun? Trimite-ne link-ul competitorului si iti facem o oferta personalizata!
Informatii produs:
Castile de monitorizare Sennheiser HD 280 PRO au un design inchis si cupe circumaurale ce pot oferi o izolare fonica de -32 dB, pentru o redare clara si detaliata in intervalul de raspuns in frecventa 8 Hz si 25 kHz. Earpad-urile din piele sintetica si headband-ul captusit si reglabil ofera confort pe termen lung, iar cupele pivotante si pliabile faciliteaza transportul. Cablul spiralat de 3 m si conectorul de 3,5 mm cu adaptor de 6,3 mm placat cu aur realizeaza o conexiune flexibila si fiabila. Cu o impedanta de 64 Ω, nivel maxim de presiune acustica de 113 dB si o greutate de 285 g (fara cablu), castile de monitorizare Sennheiser HD 280 PRO ofera o performanta sonora superioara si un confort sporit in timpul utilizarii indelungate.
Unitate de vanzare: bucata
Caracteristici generale:
Specificatii tehnice:
Specificatii Tehnice Sennheiser HD 280 PRO
| Tip | Dinamice |
| Impedanta | 64 ohm |
| Accesorii incluse | Earpads |
| Banda de frecvente | 8 - 25000 Hz |
| Culoare | Negru |
| Putere | 500 mW |
| Presiune acustica | 102 dB |
| Cablu | 3m |
| Cablu detasabil | Nu |
| Greutate | 220 g fara cablu |
| Design | Over-Ear |
| Tip produs | Casti DJ |
| Tip transmisie | Cablu |
| Sistem | Inchise |
| Tagline | casti dj over-ear inchise negru |
Review-uri Sennheiser HD 280 PRO