Niciun produs
Royer Labs SF-12Microfon ribbon stereo ZD-056931 |
|
Royer Labs SF-12
Royer Labs SF-12 este un microfon ribbon stereo cu configuratie Blumlein, cu doua traductoare din aluminiu de 1.8 microni aliniate in unghi de 45°. Capteaza un raspuns in frecventa cuprins intre 30 Hz - 15 kHz, are o sensibilitate de -52 dBV/Pa si suporta pana la 130 dB SPL. Are o caracteristica polara de tip figure-8, un zgomot redus datorita lipsei electronicii active, include o iesire XLR cu 5 pini, precum si un cablu dublu de 5 metri, separat pe canale, cu 2 conectori standard XLR la celalalt capat. Constructia solida si dimensiunile compacte il fac potrivit in inregistrarea orchestrelor, ambiantelor, ansamblurilor instrumentale sau in alte situatii care necesita coerenta stereo si claritatea.
Unitate de vanzare: bucata
Nou
Verificati stoc
Avantaje Zeedo:
Pentru acest produs primesti 300 Lei sub forma de voucher pentru comenzi viitoare! (detalii)
Poti plati integral sau partial si cu cardul de prima didactica! (detalii)
Divizie dedicata pentru proiecte: consultanta, proiectare si instalare. (detalii)
Ai un proiect sau esti revanzator? Cere o oferta personalizata!
Informatii produs:
Royer Labs SF-12 este un microfon ribbon stereo cu configuratie Blumlein, cu doua traductoare din aluminiu de 1.8 microni aliniate in unghi de 45°. Capteaza un raspuns in frecventa cuprins intre 30 Hz - 15 kHz, are o sensibilitate de -52 dBV/Pa si suporta pana la 130 dB SPL. Are o caracteristica polara de tip figure-8, un zgomot redus datorita lipsei electronicii active, include o iesire XLR cu 5 pini, precum si un cablu dublu de 5 metri, separat pe canale, cu 2 conectori standard XLR la celalalt capat. Constructia solida si dimensiunile compacte il fac potrivit in inregistrarea orchestrelor, ambiantelor, ansamblurilor instrumentale sau in alte situatii care necesita coerenta stereo si claritatea.
Unitate de vanzare: bucata
Caracteristici generale:
Specificatii tehnice:
Specificatii Tehnice Royer Labs SF-12
| Tip | Ribbon |
| Caracteristica polara | Figure of eight |
| Banda de frecvente | 30 - 15000 Hz |
| Alimentare | Nu |
| SPL maxim | 130 dB |
| Conexiuni | XLR - 5 pini |
| Sensibilitate | -52 dBVPa |
| Conexiune USB | Nu |
| Greutate | 369 g |
| Dimensiuni | 25.4 x 206 mm |
| Tip produs | Microfon ribbon stereo |
| Video demonstrativ | Da |
| Tagline | figure 8 ribbon xlr |
Review-uri Royer Labs SF-12