Showroom Bucuresti - Consultanta si Ridicare Comenzi. Program L-V / 10:00 - 19:00. Vezi adresa!
Showroom Bucuresti - Consultanta si Ridicare Comenzi. Program L-V / 10:00 - 19:00. Vezi adresa!
Genelec 7040 APMSubwoofer de studio ZD-030249 |
|
Genelec 7040 APM
Genelec 7040 APM - Subwoofer de studio cu difuzor de 6.5" si putere de 50W.
Unitate de vanzare: bucata
Nou
In stoc
Atentie: Ultimul produs in stoc!
Avantaje Zeedo:
Pentru acest produs primesti 78 Lei sub forma de voucher pentru comenzi viitoare! (detalii)
Poti plati integral sau partial si cu cardul de prima didactica! (detalii)
Divizie dedicata pentru proiecte: consultanta, proiectare si instalare. (detalii)
Ai un proiect sau esti revanzator? Cere o oferta personalizata!
Ai gasit un pret mai bun? Trimite-ne link-ul competitorului si iti facem o oferta personalizata!
Pret fara TVA: 3214.88
Genelec 7040 APM
Solicita postarea acestui produs in SICAP. Daca ai si alte cerinte, scrie-ne in campul mai jos si un consultant te va contacta in cel mai scurt timp.
Informatii produs:
Genelec 7040 APM - Subwoofer de studio cu difuzor de 6.5" si putere de 50W.
Unitate de vanzare: bucata
Caracteristici subwoofer de studio Genelec:
- difuzor de 6.5"
- putere amplificator: 50W
- SPL 100 dB
- banda de frecvente: 30 Hz - 90 Hz ("-6 dB")
- 2 intrari XLR
- 2 iesiri XLR
EAN: 6438128101875
Specificatii Tehnice Genelec 7040 APM
| Tip | Activ |
| Banda de frecvente | 30 Hz - 90 Hz |
| Putere RMS | 50 W |
| SPL maxim | 100 dB |
| Difuzor | 6.5 inchi |
| Greutate | 11.3 kg |
| Dimensiuni | H 410 x W 350 x D 205 mm |
| Tip produs | Subwoofer de studio |
| Video demonstrativ | Da |
| Putere (RMS) | 50 W |
| Tagline | subwoofer studio 6.5 inch |
Review-uri Genelec 7040 APM
| Disponibilitate: La Comanda |
| Disponibilitate: La Comanda |
| Disponibilitate: La Comanda |
Ajutați-ne să îmbunătățim noul motor de căutare!
