Niciun produs
Gravity SS 5212 B SET 1Set stative boxe ZD-037676 |
|
|
5 Review(s)
(5 review-uri)
|
Gravity SS 5212 B SET 1
Set de stative de boxe ce include 2 x stative trepied Gravity GSP5212B si o geanta de transport foarte rezistenta GBGSS2B, cu protectie captusita prevazuta cu manere, buzunare pentru cabluri si fermoar dublu.
Unitate de vanzare: bucata
Nou
In stoc
Avantaje Zeedo:
Pentru acest produs primesti 14 Lei sub forma de voucher pentru comenzi viitoare! (detalii)
Poti plati integral sau partial si cu cardul de prima didactica! (detalii)
Divizie dedicata pentru proiecte: consultanta, proiectare si instalare. (detalii)
Ai un proiect sau esti revanzator? Cere o oferta personalizata!
Ai gasit un pret mai bun? Trimite-ne link-ul competitorului si iti facem o oferta personalizata!
Informatii produs:
Set de stative de boxe ce include 2 x stative trepied Gravity GSP5212B si o geanta de transport foarte rezistenta GBGSS2B, cu protectie captusita prevazuta cu manere, buzunare pentru cabluri si fermoar dublu.
Unitate de vanzare: bucata
Caracteristici set stativ boxe:
- inaltime a stativelor reglabila 1060 - 1950 mm
- culoare neagra
- stative de boxe realizate din otel
- diametru tub 35 mm
- sarcina maxima stativ boxe 50 kg
- clema cu pin de siguranta
- lungime transport 1050 mm
- greutate 4.7 Kg / stativ
- Geanta de transport pentru stative de boxe inclusa
- prevazuta cu manere si buzunare pentru cabluri
- suporta 2 stative de boxe
- realizata din Nylon600D
- fermoar dublu
Specificatii Tehnice Gravity SS 5212 B SET 1
| Tip | Set stative boxe |
| Culoare | Negru |
| Material | Otel |
| Reglabil inaltime | Da |
| Inaltime | 1060 - 1950 mm |
| Diametru | 35 mm |
| Sarcina maxima | 50 kg |
| Greutate maxima admisa | 50 kg |
| Greutate | 4.7 Kg / stativ |
| Tip produs | Set stative boxe |
| Tagline | stativ boxa set 35mm 5kg reglabil inaltime negru |
Review-uri Gravity SS 5212 B SET 1
Recomand !
Caliate 10/10
Părerea mea despre produsele achiziționate.
Sunt foarte mulțumit de produsle pe care le-am achiziționat stative+husă & husă pt stative, sunt de calitate.Recomand produsele cu încredere.Livrare rapidă, foarte promți.
Gravity Bara statativa
Foarte robust , si fabricat robust . Un plus este si geanta in care pot pune cablurile pentru boxe . Recomand
Stative
Foarte mulțumit, raport calitate preț superb. Cele mai bune stative pt HiMaxx60 sau VL212.
Statative 10/10
Una dintre cele mai bune statative pentru boxe . Recomand .
Robust si Design Frumos
Materiale de calitate.