|
|
|
|
|
|
Niciun produs
🪇️ Primăvara sună bine: STUDIO & ÎNREGISTRĂRI AUDIO & DJ MICROFOANE CHITARE PIANE & INSTRUMENTE LUMINI ACCESORII
🪇️ Primăvara sună bine: STUDIO & ÎNREGISTRĂRI AUDIO & DJ MICROFOANE CHITARE PIANE & INSTRUMENTE LUMINI ACCESORII
LD Systems STINGER SUB 15 G3Subwoofer pasiv ZD-036904 |
|
LD Systems STINGER SUB 15 G3
Proiectat pentru fiabilitate solida, acest subwoofer pasiv este un produs profesional de incredere.
Unitate de vanzare: bucata
Nou
Verificati stoc
Avantaje Zeedo:
Pentru acest produs primesti 52 Lei sub forma de voucher pentru comenzi viitoare! (detalii)
Poti plati integral sau partial si cu cardul de prima didactica! (detalii)
Divizie dedicata pentru proiecte: consultanta, proiectare si instalare. (detalii)
Ai un proiect sau esti revanzator? Cere o oferta personalizata!
Informatii produs:
Proiectat pentru fiabilitate solida, acest subwoofer pasiv este un produs profesional de incredere.
Unitate de vanzare: bucata
This highly professional passive subwoofer is designed for absolute, long-term reliability. The Stinger® SUB 15 G3 provides 600 watts of continuous power; the maximum sound pressure level is 126 dB. Its specially developed 15" woofer also emits the deepest bass sounds with extremely powerful and clear contours.
Designed as a real all-round workhorse, the strongly supported bass reflex cabinet is designed for horizontal and vertical use. It is made from robust 18 mm birch plywood and offers exceptional stability and durability thanks to its extremely resilient polyurea coating. The features include a steel grille, a thread insert for M20-extension tubes, stacking dimples and ergonomic handles. The Stinger® SUB 15 A G3 is an affordable solution for professional PA applications; extensive accessories support use on stage and in fixed installations.
Specificatii Tehnice LD Systems STINGER SUB 15 G3
| Garantie | 24 |
| Banda de frecvente | 40 Hz - Crossover |
| Culoare | Negru |
| Putere RMS | 600W |
| SPL maxim | 127 dB |
| Putere Peak | 1200W |
| Greutate | 31 |
| Dimensiuni | 567 x 477 x 624 mm |
| Tip produs | Subwoofer pasiv |
| Difuzor (inchi) | 15 |
| Impedanta (ohmi) | 8 |
Review-uri LD Systems STINGER SUB 15 G3