Showroom Bucuresti - Consultanta si Ridicare Comenzi. Program L-V / 10:00 - 19:00. Vezi adresa!
Showroom Bucuresti - Consultanta si Ridicare Comenzi. Program L-V / 10:00 - 19:00. Vezi adresa!
LD Systems Stinger 10 G3Boxa pasiva ZD-032068 |
|
LD Systems Stinger 10 G3
LD Systems Stinger 10 G3 este o boxa pasiva ce vine echipata cu un difuzor de bass de 10 inchi, fiind capabila sa ofere o putere totala de 300 W RMS.
Unitate de vanzare: bucata
Nou
Verificati stoc
Atentie: Ultimul produs in stoc!
Avantaje Zeedo:
Pentru acest produs primesti 36 Lei sub forma de voucher pentru comenzi viitoare! (detalii)
Poti plati integral sau partial si cu cardul de prima didactica! (detalii)
Divizie dedicata pentru proiecte: consultanta, proiectare si instalare. (detalii)
Ai un proiect sau esti revanzator? Cere o oferta personalizata!
Pret fara TVA: 1468.60
LD Systems Stinger 10 G3
Solicita postarea acestui produs in SICAP. Daca ai si alte cerinte, scrie-ne in campul mai jos si un consultant te va contacta in cel mai scurt timp.
Informatii produs:
LD Systems Stinger 10 G3 este o boxa pasiva ce vine echipata cu un difuzor de bass de 10 inchi, fiind capabila sa ofere o putere totala de 300 W RMS.
Unitate de vanzare: bucata
LD Systems Stinger 10 G3 este o boxa pasiva de dimensiuni medii, putere RMS de 300 W, cu presiune acustica de pana 120 dB.
Specificatii LD Systems Stinger 10 G3 :
- Putere RMS: 300 W
- Putere Peak: 600 W
- Numar cai: 2
- Difuzor woofer: 10 inchi
- Dimensiune difuzor woofer: 254 mm
- Raspuns in frecventa: 325 x 527 x 318 mm
- SPL maxim: 120 dB
- Impedanta: 8 ohmi
- Dimensiuni: 325 x 527 x 318 mm
- Greutate: 11,5 kg
EAN: 4049521206658
Specificatii Tehnice LD Systems Stinger 10 G3
| Banda de frecvente | 65 - 20000 Hz |
| Putere RMS | 300 W |
| SPL maxim | 120 dB |
| Putere Peak | 600 W |
| Greutate | 11 |
| Dimensiuni | 325 x 527 x 318 mm |
| Tip produs | Boxa pasiva |
| Configuratie (numar cai) | 2 |
| Impedanta (ohmi) | 8 |
| Difuzor joase-medii (inchi) | 10 |
| Tagline | boxa pasiva 10 inch |
Review-uri LD Systems Stinger 10 G3
Ajutați-ne să îmbunătățim noul motor de căutare!
