|
|
|
|
|
|
❗ Vineri 1 Mai, Showroomul este INCHIS. Multumim pentru intelegere!
❗ Vineri 1 Mai, Showroomul este INCHIS. Multumim pentru intelegere!
LD Systems Stinger SUB 15 A G3Subwoofer activ ZD-032071 |
|
|
1 Review(s)
(1 review)
|
LD Systems Stinger SUB 15 A G3
LD Systems Stinger SUB 15 A G3 este un subwoofer activ ce vine echipat cu un difuzor de 15 inchi, fiind capabil sa atinga o putere RMS de pana la 450 W.
Unitate de vanzare: bucata
Nou
Verificati stoc
Atentie: Ultimul produs in stoc!
Avantaje Zeedo:
Pentru acest produs primesti 86 Lei sub forma de voucher pentru comenzi viitoare! (detalii)
Poti plati integral sau partial si cu cardul de prima didactica! (detalii)
Divizie dedicata pentru proiecte: consultanta, proiectare si instalare. (detalii)
Ai un proiect sau esti revanzator? Cere o oferta personalizata!
Pret fara TVA: 3552.89
LD Systems Stinger SUB 15 A G3
Solicita postarea acestui produs in SICAP. Daca ai si alte cerinte, scrie-ne in campul mai jos si un consultant te va contacta in cel mai scurt timp.
Informatii produs:
LD Systems Stinger SUB 15 A G3 este un subwoofer activ ce vine echipat cu un difuzor de 15 inchi, fiind capabil sa atinga o putere RMS de pana la 450 W.
Unitate de vanzare: bucata
LD Systems Stinger SUB 15 A G3 este un subwoofer activ din clasa de amplificare D cu putere RMS de 450 W.
Specificatii LD Systems Stinger SUB 15 A G3:
- Putere RMS: 450 W
- Putere Peak: 900 W
- Difuzor woofer: 15 inchi
- Dimensiune difuzor woofer: 381 mm
- Raspuns in frecventa: 40 - 200 Hz
- SPL maxim: 133 dB
- Sensibilitate intrare: 0.3 V
- Impedanta intrare: 30.000 ohmi
- Intrari linie: 2 (6.3 mm Jack , XLR)
- Iesiri linie: 2 (XLR)
- Dimensiuni: 567 x 477 x 624 mm
- Greutate: 31,9 kg
EAN: 4049521206801
Specificatii Tehnice LD Systems Stinger SUB 15 A G3
| Banda de frecvente | 40 - 200 Hz |
| Putere RMS | 450 W |
| SPL maxim | 133 dB |
| Putere Peak | 900 W |
| Greutate | 31,9 kg |
| Dimensiuni | 567 x 477 x 624 mm |
| Tip produs | Subwoofer activ |
| Difuzor (inchi) | 15 |
| Tagline | 15 inch 450w rms 900w peak |
Review-uri LD Systems Stinger SUB 15 A G3
Ajutați-ne să îmbunătățim noul motor de căutare!

Recomand cu toată încrederea !
Dețin 2 astfel de subwoofere. Sunet EXCEPȚIONAL.