Niciun produs
Yamaha PX 3Amplificator audio ZD-047003 |
|
Yamaha PX 3
Yamaha PX3 este un amplificator audio 2 x 300 W / 8 Ohm - 2U, ce dispune de procesare DSP: HPF/LPF, Delay, Speaker presets, D-Contour (FOH/MAIN, MONITOR, OFF) si Power Boost.
Unitate de vanzare: bucata
Nou
Verificati stoc
Avantaje Zeedo:
Pentru acest produs primesti 76 Lei sub forma de voucher pentru comenzi viitoare! (detalii)
Poti plati integral sau partial si cu cardul de prima didactica! (detalii)
Divizie dedicata pentru proiecte: consultanta, proiectare si instalare. (detalii)
Ai un proiect sau esti revanzator? Cere o oferta personalizata!
Informatii produs:
Yamaha PX3 este un amplificator audio 2 x 300 W / 8 Ohm - 2U, ce dispune de procesare DSP: HPF/LPF, Delay, Speaker presets, D-Contour (FOH/MAIN, MONITOR, OFF) si Power Boost.
Unitate de vanzare: bucata
Yamaha PX 3 este un amplificator de clasa D cu doua canale care asigura performante audio de inalta calitate intr-o gama variata de aplicatii profesionale. Cu o constructie robusta si caracteristici avansate, amplificatorul Yamaha PX 3 se evidentiaza in mediul proaudio si reprezinta o alegere excelenta pentru sistemele de sonorizare cu cerinte ridicate.
Amplificatorul Yamaha PX 3 ofera o putere de output impresionanta, cu o configuratie stereo de 300 W pe canal la 2 si 8 ohmi si 500 W pe canal la 4 ohmi. Yamaha PX 3 utilizeaza tehnologie de amplificare din clasa D, ceea ce contribuie la o eficienta energetica ridicata si la reducerea caldurii generate. Astfel, amplificatorul se preteaza utilizarii continue si intensive.
Specificatii tehnice:
Specificatii Tehnice Yamaha PX 3
| Banda de frecvente | 20 - 20000 Hz |
| THD | 0.1 % |
| Numar canale | 2 |
| Conectori intrare | XLR jack |
| Conectori iesire | Speakon, borne, jack 6.3 mm |
| Impedanta intrare | 20 kOhmi Balansat - 10 kOhmi nebalansat |
| Putere 4 ohmi | 2 x 500 W |
| Putere 8 ohmi | 2 x 300 W |
| Putere bridge | 1 x 1000 W |
| Greutate | 6.9 Kg |
| Dimensiuni | 480 x 88 x 388 mm |
| Tip produs | Amplificator audio |
| Interval Putere (W) in 4 Ohm / Canal | Intre 301 - 800 |
Review-uri Yamaha PX 3