|
|
|
|
|
|
Niciun produs
Audio Technica ATH-R50xCasti studio profesionale ZD-055669 |
|
Audio Technica ATH-R50x
Castile de studio Audio-Technica ATH-R50x sunt proiectate pentru productie muzicala si auditie. Designul open-back ofera un sunet natural, cu un soundstage larg si un raspuns rapid la tranzienti, eliminand rezonantele interne. Difuzoarele de 45 mm acopera o plaja extinsa de frecvente (5 Hz - 40 kHz), cu bass precis si medii clare, fiind ideale in mixing si monitorizare. Constructia usoara (207 g) si earpad-urile din velur asigura confort pe termen lung, iar noul headband imbunatateste stabilitatea castilor in timpul utilizarii. Modelul include doua cabluri detasabile cu sistem de blocare, un adaptor de 6,3 mm si husa de transport.
Unitate de vanzare: bucata
Nou
In stoc
Avantaje Zeedo:
Pentru acest produs primesti 18 Lei sub forma de voucher pentru comenzi viitoare! (detalii)
Poti plati integral sau partial si cu cardul de prima didactica! (detalii)
Divizie dedicata pentru proiecte: consultanta, proiectare si instalare. (detalii)
Ai un proiect sau esti revanzator? Cere o oferta personalizata!
Ai gasit un pret mai bun? Trimite-ne link-ul competitorului si iti facem o oferta personalizata!
Informatii produs:
Castile de studio Audio-Technica ATH-R50x sunt proiectate pentru productie muzicala si auditie. Designul open-back ofera un sunet natural, cu un soundstage larg si un raspuns rapid la tranzienti, eliminand rezonantele interne. Difuzoarele de 45 mm acopera o plaja extinsa de frecvente (5 Hz - 40 kHz), cu bass precis si medii clare, fiind ideale in mixing si monitorizare. Constructia usoara (207 g) si earpad-urile din velur asigura confort pe termen lung, iar noul headband imbunatateste stabilitatea castilor in timpul utilizarii. Modelul include doua cabluri detasabile cu sistem de blocare, un adaptor de 6,3 mm si husa de transport.
Unitate de vanzare: bucata
Caracteristici generale:
Specificatii tehnice:
Accesorii incluse:
Specificatii Tehnice Audio Technica ATH-R50x
| Tip | Casti studio profesionale |
| Impedanta | 50 ohm |
| Accesorii incluse | Da |
| Banda de frecvente | 5 - 40000 Hz |
| Culoare | Negru |
| Putere | 1600 mW |
| Cablu | 3 m |
| Cablu detasabil | Da |
| Selector mono stereo | Nu |
| Greutate | 207 g |
| Design | Over-Ear |
| Tip produs | Casti studio profesionale |
| Noise Cancelling | Nu |
| Tip transmisie | Cablu |
| Sistem | Deschise |
| Tagline | casti studio over-ear deschise detasabil negru |
Review-uri Audio Technica ATH-R50x