|
|
|
|
|
|
Niciun produs
Audio Technica ATR2500x-USBMicrofon studio USB ZD-038531 |
|
|
1 Review(s)
(1 review)
|
Audio Technica ATR2500x-USB
ATR2500x-USB este un microfon condenser cu diafragma mare, plug and play, ce nu necesita o interfata audio pentru a putea fi conectat la un computer. Acest microfon respinge sunetele nedorite din lateral si spate si este echipat cu un convertor AD 24bit de pana la 192 kHz. Dispune de iesire pentru casti cu control de volum pentru monitorizare audio directa. Ideal pentru podcast-uri, home studio, voice over.
Unitate de vanzare: bucata
Nou
In stoc
Avantaje Zeedo:
Pentru acest produs primesti 11 Lei sub forma de voucher pentru comenzi viitoare! (detalii)
Poti plati integral sau partial si cu cardul de prima didactica! (detalii)
Divizie dedicata pentru proiecte: consultanta, proiectare si instalare. (detalii)
Ai un proiect sau esti revanzator? Cere o oferta personalizata!
Ai gasit un pret mai bun? Trimite-ne link-ul competitorului si iti facem o oferta personalizata!
Informatii produs:
ATR2500x-USB este un microfon condenser cu diafragma mare, plug and play, ce nu necesita o interfata audio pentru a putea fi conectat la un computer. Acest microfon respinge sunetele nedorite din lateral si spate si este echipat cu un convertor AD 24bit de pana la 192 kHz. Dispune de iesire pentru casti cu control de volum pentru monitorizare audio directa. Ideal pentru podcast-uri, home studio, voice over.
Unitate de vanzare: bucata
Specificatii:
Tip: Condenser
Caracteristica polara: Cardioid
Raspuns in frcvente: 30 - 15000 Hz
Alimentare: USB Power (5V DC)
Adancime Bit: pana la 24 bit
Sample rate: 44.1 kHz/48 kHz/96 kHz/192 kHz
Control volum: control volum casti
Greutate: 366 g
Dimensiuni: 155.0 mm lungime, 50.0 mm diametru
Conector: USB-C
Putere iesire casti: 10 mW la 16 ohms
Jack casti TRS (stereo) 3.5 mm
Accesorii incluse: pivor montare pentru stativ 5/8inch-27, trepied de birou, cablu 2 m USB-C - USB-C, cablu 2 m USB-C - USB-A.
Specificatii Tehnice Audio Technica ATR2500x-USB
| Tip | Condenser |
| Caracteristica polara | Cardioid |
| Banda de frecvente | 30 - 15000 Hz |
| Alimentare | USB |
| Microfon pentru | Studio |
| Conexiune USB | Da |
| Greutate | 366 g |
| Dimensiuni | 155.0 mm lungime |
| Tip produs | Microfon studio USB |
| Tagline | cardioid condenser usb |
Review-uri Audio Technica ATR2500x-USB
Un microfon excelent
Izoleaza foarte bine vocea de mediul exterior. Imi place acest microfon. Fac treaba cu el in casa, cred ca pentru un studio este excelent. Il recomand din toata inina.