Niciun produs
Audio Technica ATH-R70xCasti de monitorizare ZD-031198 |
|
|
2 Review(s)
(2 review-uri)
|
Audio Technica ATH-R70x
Audio-Technica ATH-R70X sunt casti de monitorizare deschise create pentru confort, practicabilitate si acuratete audio.
Unitate de vanzare: bucata
Nou
Verificati stoc
Avantaje Zeedo:
Pentru acest produs primesti 29 Lei sub forma de voucher pentru comenzi viitoare! (detalii)
Poti plati integral sau partial si cu cardul de prima didactica! (detalii)
Divizie dedicata pentru proiecte: consultanta, proiectare si instalare. (detalii)
Ai un proiect sau esti revanzator? Cere o oferta personalizata!
Informatii produs:
Audio-Technica ATH-R70X sunt casti de monitorizare deschise create pentru confort, practicabilitate si acuratete audio.
Unitate de vanzare: bucata
Audio-Technica ATH-R70X sunt casti de monitorizare deschise special concepute pentru utilizarea in scopuri profesionale in cadrul studioului sau pentru confortul tau la auditiile preferate.
Castile de monitorizare ATH-R70X dispun de drivere de 45mm si o carcasa formata dintr-un grilaj de aluminiu cu forme de fagure.
ATH-70X incorporeaza noua varianta a sistemului 3D-wing-support-system pentru sporirea confortului in timpul utilizarii indelungate.
Castile ATH-R70X sunt robuste si foarte usoare, avand o masa redusa de doar 210 grame si datorita driverelor de 45mm ofera un sunet foarte clar si natural. Ca si plus, ATH-R70X se poate conecta pe ambele parti iar orientarea stereo nu este afectata.
Specificatii tehnice:
Specificatii Tehnice Audio Technica ATH-R70x
| Tip | Casti deschise |
| Impedanta | 470 ohm |
| Banda de frecvente | 5 - 40000 Hz |
| Culoare | Negru |
| Sensibilitate | 98 dB |
| Cablu detasabil | Da |
| Driver casti | 45 mm |
| Greutate | 210 grame (fara cablu) |
| Design | Over-Ear |
| Tip produs | Casti de monitorizare |
| Noise Cancelling | Nu |
| Tip transmisie | Cablu |
| Sistem | Deschise |
| Tagline | casti studio over-ear deschise detasabil negru |
Review-uri Audio Technica ATH-R70x
ATH R70X
Geniale castile si magazinul.
Design bun, putin cam mici
Subectiv suna foarte similar cu HD600. Sunt foarte confortabile, dar pad-urile pot deranjeze daca aveti urechi mai mari. Banda cu suspensie nu pune presiune pe partea de sus a capului, dar nici nu se extinde foarte mult. Pentru mine este prea mica si aripile de plastic se lovesc de banda metalica. Din fericire se poate modifica pentru a creste distanta dintre banda si drivere cu saibe inelare. Cablul este mult prea lung pentru orice studio (pare sa fi fost gandit pentru tracking vocal ceea ce e ciudat pentru ca sunt open back), dar se gasesc cabluri de schimb peste tot pe internet, sunt destul de populare castile.