Niciun produs
Audio Technica AT2040Microfon pentru podcast dinamic hipercardioid ZD-042495 |
|
Audio Technica AT2040
Microfonul dinamic, hipercardioid, AT2040 ofera creatorilor de continut toate caracteristicile necesare pentru a incepe sau pentru a-si actualiza configuratiile pentru un sunet mult mai profesionist.
Unitate de vanzare: bucata
Nou
In stoc
Avantaje Zeedo:
Pentru acest produs primesti 9 Lei sub forma de voucher pentru comenzi viitoare! (detalii)
Poti plati integral sau partial si cu cardul de prima didactica! (detalii)
Divizie dedicata pentru proiecte: consultanta, proiectare si instalare. (detalii)
Ai un proiect sau esti revanzator? Cere o oferta personalizata!
Ai gasit un pret mai bun? Trimite-ne link-ul competitorului si iti facem o oferta personalizata!
Informatii produs:
Microfonul dinamic, hipercardioid, AT2040 ofera creatorilor de continut toate caracteristicile necesare pentru a incepe sau pentru a-si actualiza configuratiile pentru un sunet mult mai profesionist.
Unitate de vanzare: bucata
Caracteristici esentiale:
Specificatii tehnice:
Accesorii:
Specificatii Tehnice Audio Technica AT2040
| Tip | Dinamic |
| Caracteristica polara | Hipercardioid |
| Impedanta | 600 ohmi |
| Banda de frecvente | 80-16.000 Hz |
| Conexiuni | XLR |
| Sensibilitate | -53 dB (2 |
| Microfon pentru | Podcast |
| Conexiune USB | Nu |
| Greutate | 615g |
| Dimensiuni | 145.3 x 52 mm |
| Tip produs | Microfon pentru podcast dinamic hipercardioid |
| Tagline | cardioid hipercardioid dinamic xlr podcast |
Review-uri Audio Technica AT2040