|
|
|
|
|
|
Niciun produs
Neumann USM 69 iMicrofon condenser stereo ZD-033009 |
|
Neumann USM 69 i
Neumann USM 69 i este un microfon stereo profesional unic, cu doua capsule separate cu diafragma dubla, montate vertical si rotative la 270°, fiecare cu selectie individuala a caracteristicii polare. Ofera cinci caracteristici polare per capsula (omni, cardioid wide, cardioid, hypercardioid si figure-8), fiind ideal pentru tehnici stereo MS, XY sau Blumlein. Cu zgomot propriu redus si suport pentru SPL ridicat, USM 69 i este potrivit pentru ansambluri vocale si instrumentale, tobe overhead, instrumente mari si alte aplicatii diverse.
Unitate de vanzare: bucata
Nou
Verificati stoc
Avantaje Zeedo:
Pentru acest produs primesti 671 Lei sub forma de voucher pentru comenzi viitoare! (detalii)
Poti plati integral sau partial si cu cardul de prima didactica! (detalii)
Divizie dedicata pentru proiecte: consultanta, proiectare si instalare. (detalii)
Ai un proiect sau esti revanzator? Cere o oferta personalizata!
Informatii produs:
Neumann USM 69 i este un microfon stereo profesional unic, cu doua capsule separate cu diafragma dubla, montate vertical si rotative la 270°, fiecare cu selectie individuala a caracteristicii polare. Ofera cinci caracteristici polare per capsula (omni, cardioid wide, cardioid, hypercardioid si figure-8), fiind ideal pentru tehnici stereo MS, XY sau Blumlein. Cu zgomot propriu redus si suport pentru SPL ridicat, USM 69 i este potrivit pentru ansambluri vocale si instrumentale, tobe overhead, instrumente mari si alte aplicatii diverse.
Unitate de vanzare: bucata
Caracteristici esentiale:
Specificatii tehnice:
Specificatii Tehnice Neumann USM 69 i
| Tip | Condenser |
| Caracteristica polara | XY stereo |
| Impedanta | 150 ohm |
| Banda de frecvente | 20 - 20.000 Hz |
| SPL maxim | 132 dB |
| Sensibilitate | 13 mVPa |
| Raport semnal-zgomot | 81 dB |
| Conexiune USB | Nu |
| Greutate | 510 g |
| Tip produs | Microfon condenser stereo |
| Tagline | xy stereo condenser |
Review-uri Neumann USM 69 i