|
|
|
|
|
|
Showroom Bucuresti - Consultanta si Ridicare Comenzi. Program L-V / 10:00 - 19:00. Vezi adresa!
Showroom Bucuresti - Consultanta si Ridicare Comenzi. Program L-V / 10:00 - 19:00. Vezi adresa!
Neumann TLM 103Microfon de studio ZD-032999 |
|
Neumann TLM 103
Microfonul Neumann TLM 103 este o alternativa accesibila la celebrul U87, ideal pentru studiouri de inregistrare, producatori si vocalisti. Microfonul este echipat cu o capsula cu diafragma mare derivata din U87 si tehnologie transformerless, ofera un sunet clar, curat si o prezenta accentuata. Neumann TLM 103 poate gestiona SPL-uri de pana la 138 dB fara distorsiuni, mentinand un nivel de zgomot intern extrem de scazut (7 dBA). Designul compact, impreuna cu montajul pivotant, permite amplasarea facila in spatii restranse, fiind perfect pentru inregistrari vocale si instrumentale.
Unitate de vanzare: bucata
Nou
In stoc
Atentie: Ultimul produs in stoc!
Avantaje Zeedo:
Pentru acest produs primesti 112 Lei sub forma de voucher pentru comenzi viitoare! (detalii)
Poti plati integral sau partial si cu cardul de prima didactica! (detalii)
Divizie dedicata pentru proiecte: consultanta, proiectare si instalare. (detalii)
Ai un proiect sau esti revanzator? Cere o oferta personalizata!
Ai gasit un pret mai bun? Trimite-ne link-ul competitorului si iti facem o oferta personalizata!
Pret fara TVA: 4635.54
Neumann TLM 103
Solicita postarea acestui produs in SICAP. Daca ai si alte cerinte, scrie-ne in campul mai jos si un consultant te va contacta in cel mai scurt timp.
Informatii produs:
Microfonul Neumann TLM 103 este o alternativa accesibila la celebrul U87, ideal pentru studiouri de inregistrare, producatori si vocalisti. Microfonul este echipat cu o capsula cu diafragma mare derivata din U87 si tehnologie transformerless, ofera un sunet clar, curat si o prezenta accentuata. Neumann TLM 103 poate gestiona SPL-uri de pana la 138 dB fara distorsiuni, mentinand un nivel de zgomot intern extrem de scazut (7 dBA). Designul compact, impreuna cu montajul pivotant, permite amplasarea facila in spatii restranse, fiind perfect pentru inregistrari vocale si instrumentale.
Unitate de vanzare: bucata
Caracteristici generale:
Specificatii tehnice:
Accesorii incluse:
EAN: 4006087084304
Specificatii Tehnice Neumann TLM 103
| Tip | Condenser |
| Caracteristica polara | Cardioid |
| Impedanta | 50 ohm |
| Banda de frecvente | 20 - 20.000 Hz |
| SPL maxim | 138 dB |
| Sensibilitate | 23 mVPa |
| Raport semnal-zgomot | 76.5 dB |
| Conexiune USB | Nu |
| Greutate | 450 g |
| Dimensiuni | 132 x 60 mm |
| Tip produs | Microfon de studio |
| Tagline | cardioid condenser |
Review-uri Neumann TLM 103
| Contactati-ne pentru disponibilitate |
| IN STOC |
| IN STOC |
Ajutați-ne să îmbunătățim noul motor de căutare!
