|
|
|
|
|
|
Niciun produs
🪇️ Primăvara sună bine: STUDIO & ÎNREGISTRĂRI AUDIO & DJ MICROFOANE CHITARE PIANE & INSTRUMENTE LUMINI ACCESORII
🪇️ Primăvara sună bine: STUDIO & ÎNREGISTRĂRI AUDIO & DJ MICROFOANE CHITARE PIANE & INSTRUMENTE LUMINI ACCESORII
LD Systems STINGER SUB 18 G3Subwoofer pasiv ZD-036905 |
|
LD Systems STINGER SUB 18 G3
Acest subwoofer pasiv profesional este proiectat pentru fiabilitate pe termen lung. Stinger SUB 18 G3 asigura o putere continua de 800 wati si atinge o presiune sonora maxima de 126 dB. Wooferul de 18 " emite niveluri de bas incredibil de profunde, cu contururi extrem de puternice si clare.
Unitate de vanzare: bucata
Nou
Verificati stoc
Avantaje Zeedo:
Pentru acest produs primesti 73 Lei sub forma de voucher pentru comenzi viitoare! (detalii)
Poti plati integral sau partial si cu cardul de prima didactica! (detalii)
Divizie dedicata pentru proiecte: consultanta, proiectare si instalare. (detalii)
Ai un proiect sau esti revanzator? Cere o oferta personalizata!
Informatii produs:
Acest subwoofer pasiv profesional este proiectat pentru fiabilitate pe termen lung. Stinger SUB 18 G3 asigura o putere continua de 800 wati si atinge o presiune sonora maxima de 126 dB. Wooferul de 18 " emite niveluri de bas incredibil de profunde, cu contururi extrem de puternice si clare.
Unitate de vanzare: bucata
Proiectat ca un workhorse, poate fi utilizat in pozitie orizontala si verticala. Caracteristicile includ o grila din fata din otel, o insertie de filet pentru tuburi de extensie M20 si manere ergonomice. Stinger SUB 18 G3 este o solutie ideala pentru sisteme de sunet profesionale, cu accesorii pentru utilizarea pe scena si in instalatii fixe.
Specificatii Tehnice LD Systems STINGER SUB 18 G3
| Garantie | 24 |
| Banda de frecvente | 35 Hz - Crossover |
| Culoare | Negru |
| Putere RMS | 800 W |
| SPL maxim | 129 dB |
| Putere Peak | 1600 W |
| Greutate | 40 |
| Dimensiuni | 677 x 547 x 740 mm |
| Tip produs | Subwoofer pasiv |
| Difuzor (inchi) | 18 |
| Impedanta (ohmi) | 8 |
Review-uri LD Systems STINGER SUB 18 G3