|
|
|
|
|
|
Niciun produs
LD Systems DEEP2 4950Amplificator audio ZD-030453 |
|
LD Systems DEEP2 4950
Amplificator audio LD Systems DEEP2 4950 cu putere de 4 x 810W in 4 Ohmi.
Unitate de vanzare: bucata
Nou
Verificati stoc
Avantaje Zeedo:
Pentru acest produs primesti 68 Lei sub forma de voucher pentru comenzi viitoare! (detalii)
Poti plati integral sau partial si cu cardul de prima didactica! (detalii)
Divizie dedicata pentru proiecte: consultanta, proiectare si instalare. (detalii)
Ai un proiect sau esti revanzator? Cere o oferta personalizata!
Informatii produs:
Amplificator audio LD Systems DEEP2 4950 cu putere de 4 x 810W in 4 Ohmi.
Unitate de vanzare: bucata
Caracteristici:
- amplificator audio 4 x 810 W
- 4 x 810 W @ 4 Ohmi
- 4 x 490 W @ 8 Ohmi
- bridge 8 Ohmi: 2 x 1600 W
- amplficator audio clasa H
- banda frecvente 20 - 20000 Hz
- THD 0.1 %
- factor damping >.400 la 8 Ohmi
- crosstalk >.70 dB
- protectie DC, temperatura, scurt-circuit, supra-curent
- indicator alimentare, semnal, volum, limita, protectie
- intrari XLR / 6.3 mm Jack
- link XLR
- iesire Speakon / Binding post
- racire eficienta realizata cu 2 ventilatoare cu control automat al vitezei
- tunel racire din fata in spate
- dimensiuni 483 x 88 x 370 mm
- greutate 19.6 Kg
Specificatii Tehnice LD Systems DEEP2 4950
| Banda de frecvente | 20 - 20000 Hz |
| THD | 0.1 % |
| Numar canale | 4 |
| Conectori intrare | XLR |
| Conectori iesire | Speakon |
| Impedanta intrare | 20 kOhmi |
| Putere 4 ohmi | 4 x 810 W |
| Putere 8 ohmi | 4 x 490 W |
| Putere bridge | 2 x 1600 W |
| Greutate | 19.6 kg |
| Dimensiuni | 483 x 88 x 370 mm |
| Tip produs | Amplificator audio |
| Video demonstrativ | Da |
| Interval Putere (W) in 4 Ohm / Canal | Intre 801 - 2000 |
| Tagline | amplificator 4 canale |
Review-uri LD Systems DEEP2 4950