|
|
|
|
|
|
🪇️ Primăvara sună bine: STUDIO & ÎNREGISTRĂRI AUDIO & DJ MICROFOANE CHITARE PIANE & INSTRUMENTE LUMINI ACCESORII
🪇️ Primăvara sună bine: STUDIO & ÎNREGISTRĂRI AUDIO & DJ MICROFOANE CHITARE PIANE & INSTRUMENTE LUMINI ACCESORII
KZ Acoustics Ling LongCasti in-ear ZD-046432 |
|
KZ Acoustics Ling Long
KZ Acoustics Ling Long - Casti In-ear Hi-Fi cu un driver dinamic per casca.
Unitate de vanzare: bucata
Nou
20 Aprilie 2026
Atentie: Ultimul produs in stoc!
Avantaje Zeedo:
2% din valoarea comenzii puncte bonus! (detalii)
Poti plati integral sau partial si cu cardul de prima didactica! (detalii)
Divizie dedicata pentru proiecte: consultanta, proiectare si instalare. (detalii)
Ai un proiect sau esti revanzator? Cere o oferta personalizata!
Pret fara TVA: 74.38
KZ Acoustics Ling Long
Solicita postarea acestui produs in SICAP. Daca ai si alte cerinte, scrie-ne in campul mai jos si un consultant te va contacta in cel mai scurt timp.
Informatii produs:
KZ Acoustics Ling Long - Casti In-ear Hi-Fi cu un driver dinamic per casca.
Unitate de vanzare: bucata
Specificatii tehnice:
EAN: 6970493062806
Specificatii Tehnice KZ Acoustics Ling Long
| Impedanta | 25 ohm |
| Garantie | 24 |
| Banda de frecvente | 20 - 40000 Hz |
| Culoare | Argintiu |
| Cablu | 125 cm |
| Cablu detasabil | Nu |
| Earpads | Da |
| Greutate | 83g |
| Design | In-Ear |
| Tip produs | Casti in-ear |
| Noise Cancelling | Nu |
| Tip transmisie | Cablu |
| Sistem | Deschise |
| Categorie Principala | Audio |
| Subcategorie | Casti pentru uz personal |
Review-uri KZ Acoustics Ling Long
| Disponibilitate: La Comanda |
| Disponibilitate: La Comanda |
| Disponibilitate: La Comanda |
| Disponibilitate: La Comanda |
| Contactati-ne pentru disponibilitate |
