|
|
|
|
|
|
🪇️ Primăvara sună bine: STUDIO & ÎNREGISTRĂRI AUDIO & DJ MICROFOANE CHITARE PIANE & INSTRUMENTE LUMINI ACCESORII
🪇️ Primăvara sună bine: STUDIO & ÎNREGISTRĂRI AUDIO & DJ MICROFOANE CHITARE PIANE & INSTRUMENTE LUMINI ACCESORII
KZ Acoustics ZAX BlackCasti monitorizare In-Ear ZD-042961 |
|
|
2 Review(s)
(2 review-uri)
|
KZ Acoustics ZAX Black
ZAX - Casti profesionale In-ear pentru monitorizare cu 8 drivere de 10mm (1DD+7BA) per casca.
Ofera o calitate audio excelenta, un design ergonomic si confortabil ce permite miscarea pe scena si purtarea acestor casti pe durate indelungate.
Configuratie cablu: C pin
Unitate de vanzare: pereche
Nou
Verificati stoc
Atentie: Ultimul produs in stoc!
* Pentru produsele sensibile igienic, returul nu mai este posibil dupa desigilare. (detalii)
Avantaje Zeedo:
Pentru acest produs primesti 10 Lei sub forma de voucher pentru comenzi viitoare! (detalii)
Poti plati integral sau partial si cu cardul de prima didactica! (detalii)
Divizie dedicata pentru proiecte: consultanta, proiectare si instalare. (detalii)
Ai un proiect sau esti revanzator? Cere o oferta personalizata!
Pret fara TVA: 402.48
KZ Acoustics ZAX Black
Solicita postarea acestui produs in SICAP. Daca ai si alte cerinte, scrie-ne in campul mai jos si un consultant te va contacta in cel mai scurt timp.
Informatii produs:
ZAX - Casti profesionale In-ear pentru monitorizare cu 8 drivere de 10mm (1DD+7BA) per casca.
Ofera o calitate audio excelenta, un design ergonomic si confortabil ce permite miscarea pe scena si purtarea acestor casti pe durate indelungate.
Configuratie cablu: C pin
Unitate de vanzare: pereche
| Contactati-ne pentru disponibilitate |
KZ ZAX are un total de 16 drivere pe ambele parti, responsabile pentru redarea diferitelor benzi de frecventa, camp sonor larg si detalii bogate.

Driverul dinamic are o forta magnetica puternica, vine echipat cu o diafragma PEK de dimensiuni mari (10 mm).

Combinatia de armaturi balansate are un camp sonor larg si o analiza puternica, care este adaptata pe scara larga la diferite stiluri muzicale.
Cablul standard din cupru placat cu argin de inalta puritate, oxygen-free, poate reduce in mod eficient distorsiunile.

Specificatii tehnice:
Acest model vine cu cablu simplu, fara microfon.
EAN: 6970493060029
Specificatii Tehnice KZ Acoustics ZAX Black
| Impedanta | 24 ohm |
| Garantie | 24 |
| Banda de frecvente | 10 - 40000 Hz |
| Culoare | Negru |
| Cablu | 125cm |
| Cablu detasabil | Da |
| Greutate | 27g |
| Design | In-Ear |
| Tip produs | Casti monitorizare In-Ear |
| Noise Cancelling | Nu |
| Tip transmisie | Cablu |
| Sistem | Semi-Deschise |
| Categorie Principala | Audio |
| Subcategorie | Casti In Ear pentru monitorizare |
| Tip Driver | Dinamic + Armatura Balansata |
| Drivere per casca | 8 |
Review-uri KZ Acoustics ZAX Black
KZ Acoustics ZAX Black
Kz
Super
| Disponibilitate: La Comanda |
| IN STOC |

Recenzie In Ear KZ
Foarte bune din punct de vedere al modului in care se aseaza in ureche si totodata sunetul primit este foarte bun, daca este folosit cu un P2 in cazul nostru - sunt utilizate de tobosar.