|
|
|
|
|
|
Niciun produs
🪇️ Primăvara sună bine: STUDIO & ÎNREGISTRĂRI AUDIO & DJ MICROFOANE CHITARE PIANE & INSTRUMENTE LUMINI ACCESORII
🪇️ Primăvara sună bine: STUDIO & ÎNREGISTRĂRI AUDIO & DJ MICROFOANE CHITARE PIANE & INSTRUMENTE LUMINI ACCESORII
KZ Acoustics ZSN PRO GrayCasti monitorizare In-Ear ZD-042955 |
|
|
8 Review(s)
(8 review-uri)
|
KZ Acoustics ZSN PRO Gray
ZSN - Casti profesionale In-ear pentru monitorizare, cu doua drivere de 10mm (1DD+1BA) per casca.
Ofera o calitate audio excelenta, un design ergonomic si confortabil ce permite miscarea pe scena si purtarea acestor casti pe durate indelungate.
Configuratie cablu: C pin
Unitate de vanzare: pereche
Nou
In stoc
* Pentru produsele sensibile igienic, returul nu mai este posibil dupa desigilare. (detalii)
Avantaje Zeedo:
2% din valoarea comenzii puncte bonus! (detalii)
Poti plati integral sau partial si cu cardul de prima didactica! (detalii)
Divizie dedicata pentru proiecte: consultanta, proiectare si instalare. (detalii)
Ai un proiect sau esti revanzator? Cere o oferta personalizata!
Ai gasit un pret mai bun? Trimite-ne link-ul competitorului si iti facem o oferta personalizata!
Informatii produs:
ZSN - Casti profesionale In-ear pentru monitorizare, cu doua drivere de 10mm (1DD+1BA) per casca.
Ofera o calitate audio excelenta, un design ergonomic si confortabil ce permite miscarea pe scena si purtarea acestor casti pe durate indelungate.
Configuratie cablu: C pin
Unitate de vanzare: pereche
Caracteristici esentiale:
Armatura balansata dezvolta un sunet clar si de inalta frecventa.
Driver-ul dinmamic 30095 modernizat are o performanta tranzitorie mai sensibila, ce reprezinta un salt urias in performanta dinamica, performanta instantanee a detaliilor si densitatea sunetului.
Comparativ cu generatia anterioara de magneti ai unitatii bobinei in miscare, volumul KZ ZSN PRO creste cu 30%, iar raspunsul in frecventa creste cu sensibilitatea pozitiei de 1kHz cu 5dB.

Specificatii tehnice:
Acest model vine cu cablu simplu, fara microfon.
Specificatii Tehnice KZ Acoustics ZSN PRO Gray
| Impedanta | 24 ohm |
| Garantie | 24 |
| Banda de frecvente | 7 - 40000 Hz |
| Culoare | Gri |
| Cablu | 120cm |
| Cablu detasabil | Da |
| Greutate | 29g |
| Design | In-Ear |
| Tip produs | Casti monitorizare In-Ear |
| Noise Cancelling | Nu |
| Tip transmisie | Cablu |
| Sistem | Inchise |
| Categorie Principala | Audio |
| Subcategorie | Casti In Ear pentru monitorizare |
| Numar drivere | 4 Drivere |
| Tip Driver | Dinamic + Armatura Balansata |
| Drivere per casca | 2 |
Review-uri KZ Acoustics ZSN PRO Gray
KZ Acoustics ZSN PRO Grey
Sunt de calitate în primul rând, acustică bună, cablu cu pini se poate înlocui în caz de deteriorare, una peste alta un produs bun.
KZ Acoustics ZSN Pro
Astăzi au sosit, sunt mulțumit de alegerea făcută și am să mai revin pentru o altă achiziție.
KZ ZSN PRO
Sunet incredibil de bun pentru aceasta gama de pret ... foarte detaliate , atat in registru acut unde reusesc sa nu fie harsh si joase pline dar nu muddy... o experienta neasteptata cu aceste casti ! Scot intr-adevar sibilantele in evidenta dar asta poate fi un plus, descoperind in acest fel mix urile proaste ... mie imi plac foarte tare !!!
Mediocre
Suna plat, fara dinamica. Costa prea mult comparativ cu ce ofera. Trist...
KZ ZSN PRO
Sunet exceptional, comparabil cu AKG K240 sau chiar mai bun. Printre cele mai bune casti pe care le-am avut vreodata. Raport calitate pret f.f. bun.
Suna bine
Imi place foarte mult cum se aud aceste casti!
Foarte bune
Pentru pretul lor, sunt foarte bune, si chiar se merita. Se aud foarte bine, tare, clar. Recomand
Recomand
Sunt foarte mulțumit de căști! Recomand!