Showroom Bucuresti - Consultanta si Ridicare Comenzi. Program L-V / 10:00 - 19:00. Vezi adresa!
Showroom Bucuresti - Consultanta si Ridicare Comenzi. Program L-V / 10:00 - 19:00. Vezi adresa!
KZ Acoustics ASX SilverCasti monitorizare In-Ear ZD-043233 |
|
|
2 Review(s)
(2 review-uri)
|
KZ Acoustics ASX Silver
ASX - Casti profesionale In-ear pentru monitorizare cu 10 drivere balansate per casca.
Ofera o calitate audio excelenta, un design ergonomic si confortabil ce permite miscarea pe scena si purtarea acestor casti pe durate indelungate.
Configuratie cablu: C pin
Unitate de vanzare: pereche
Nou
In stoc
Atentie: Ultimul produs in stoc!
* Pentru produsele sensibile igienic, returul nu mai este posibil dupa desigilare. (detalii)
Avantaje Zeedo:
Pentru acest produs primesti 14 Lei sub forma de voucher pentru comenzi viitoare! (detalii)
Poti plati integral sau partial si cu cardul de prima didactica! (detalii)
Divizie dedicata pentru proiecte: consultanta, proiectare si instalare. (detalii)
Ai un proiect sau esti revanzator? Cere o oferta personalizata!
Ai gasit un pret mai bun? Trimite-ne link-ul competitorului si iti facem o oferta personalizata!
Pret fara TVA: 587.60
KZ Acoustics ASX Silver
Solicita postarea acestui produs in SICAP. Daca ai si alte cerinte, scrie-ne in campul mai jos si un consultant te va contacta in cel mai scurt timp.
Informatii produs:
ASX - Casti profesionale In-ear pentru monitorizare cu 10 drivere balansate per casca.
Ofera o calitate audio excelenta, un design ergonomic si confortabil ce permite miscarea pe scena si purtarea acestor casti pe durate indelungate.
Configuratie cablu: C pin
Unitate de vanzare: pereche
| Contactati-ne pentru disponibilitate |
| IN STOC |
| IN STOC |
Caracterisitici esentiale:
Piesele de suport interior acustice imprimate 3D de inalta precizie evita interferentele reciproce a 10 benzi de frecventa. Acestea sunt realizate din metal si reduc astfel efectul de rezonanta al incintei.

KZ ASX scoate in evidenta calitatea reala a sunetului de pe fiecare banda de frecventa.
Intregul aliaj de aluminiu este taiat, gaurit si gravat de o masina cu comanda numerica CNC, iar suprafata este lustruita manual pentru a crea un strat de acoperire a metalului devenind astfel rezistente la uzura si totodata netede si prietenoase cu pielea.

KZ ASX este echipat cu un cablu placat cu argint de inalta calitate pentru a imbunatati transparenta, separarea, campul sonor etc., si pentru a reduce pierderile de semnal.
Specificatii tehnice:
Tipul unitatii:
EAN: 6970493061359
Specificatii Tehnice KZ Acoustics ASX Silver
| Impedanta | 20 ohm |
| Banda de frecvente | 10 - 40000 Hz |
| Culoare | Argintiu |
| Cablu | 125cm |
| Cablu detasabil | Da |
| Greutate | 27g |
| Design | In-Ear |
| Tip produs | Casti monitorizare In-Ear |
| Noise Cancelling | Nu |
| Tip transmisie | Cablu |
| Sistem | Inchise |
| Tip Driver | Armatura Balansata |
| Drivere per casca | 10 |
Review-uri KZ Acoustics ASX Silver
KZ Acoustics ASX Silver
Foarte multumita
Calitate excelentă. Recomand.
| IN STOC |
| IN STOC |
| Contactati-ne pentru disponibilitate |
Ajutați-ne să îmbunătățim noul motor de căutare!

Foarte bune
Raport calitate-pret excelent