|
|
|
|
|
|
Showroom Bucuresti - Consultanta si Ridicare Comenzi. Program L-V / 10:00 - 19:00. Vezi adresa!
Showroom Bucuresti - Consultanta si Ridicare Comenzi. Program L-V / 10:00 - 19:00. Vezi adresa!
KZ Acoustics AS16 BlackCasti monitorizare In-Ear ZD-043230 |
|
|
1 Review(s)
(1 review)
|
KZ Acoustics AS16 Black
AS16 - Casti profesionale In-ear pentru monitorizare cu 8 drivere balansate per casca.
Ofera o calitate audio excelenta, un design ergonomic si confortabil ce permite miscarea pe scena si purtarea acestor casti pe durate indelungate.
Configuratie cablu: C pin
Unitate de vanzare: pereche
Nou
28 Aprilie 2026
Atentie: Ultimul produs in stoc!
* Pentru produsele sensibile igienic, returul nu mai este posibil dupa desigilare. (detalii)
Avantaje Zeedo:
Pentru acest produs primesti 12 Lei sub forma de voucher pentru comenzi viitoare! (detalii)
Poti plati integral sau partial si cu cardul de prima didactica! (detalii)
Divizie dedicata pentru proiecte: consultanta, proiectare si instalare. (detalii)
Ai un proiect sau esti revanzator? Cere o oferta personalizata!
Pret fara TVA: 486.78
KZ Acoustics AS16 Black
Solicita postarea acestui produs in SICAP. Daca ai si alte cerinte, scrie-ne in campul mai jos si un consultant te va contacta in cel mai scurt timp.
Informatii produs:
AS16 - Casti profesionale In-ear pentru monitorizare cu 8 drivere balansate per casca.
Ofera o calitate audio excelenta, un design ergonomic si confortabil ce permite miscarea pe scena si purtarea acestor casti pe durate indelungate.
Configuratie cablu: C pin
Unitate de vanzare: pereche
| IN STOC |
| IN STOC |
| Contactati-ne pentru disponibilitate |
Caracteristici esentiale:

KZ AS16 are o sensibilitate la 1 kHz ce este cu 7-8 dB mai mare decat cea a castilor dinamice obisnuite, iar sensibilitatea de inalta frecventa este cu peste 200% mai mare decat cea a castilor conventionale.
Rata de distorsiune este cu o treime mai mica decat in cazul castilor de monitorizare entry-level.
Raspunsul in frecventa de la 7Hz la 600Hz este remarcabil, oferind o rezistenta si elasticitate frecventelor joase.
Cu ajutorul cipului PCB, conexiunea dintre tonurile medii si joase este neteda, iar distorsiunea este mai mica. Indiferent de muzica pe care o asculti, fiecare detaliu va fi redat cu atentie.

Specificatii tehnice
Unitate de actionare:
EAN: 69704930611511
Specificatii Tehnice KZ Acoustics AS16 Black
| Impedanta | 15 ohm |
| Banda de frecvente | 20 - 40000 Hz |
| Culoare | Negru |
| Cablu | 125cm |
| Cablu detasabil | Da |
| Greutate | 33g |
| Design | In-Ear |
| Tip produs | Casti monitorizare In-Ear |
| Noise Cancelling | Nu |
| Tip transmisie | Cablu |
| Sistem | Inchise |
| Tip Driver | Armatura Balansata |
| Drivere per casca | 8 |
| Tagline | detasabil inchise armatura balansata fir |
Review-uri KZ Acoustics AS16 Black
| Disponibilitate: La Comanda |
| Disponibilitate: La Comanda |

Interesant
Le-am cumpărat de curiozitate.
Depinde ce asculți și pe ce asculți.
Ca de obicei.
Nu sunt teribile dar merită.