|
|
|
|
|
|
Showroom Bucuresti - Consultanta si Ridicare Comenzi. Program L-V / 10:00 - 19:00. Vezi adresa!
Showroom Bucuresti - Consultanta si Ridicare Comenzi. Program L-V / 10:00 - 19:00. Vezi adresa!
KZ Acoustics ZS10 PRO PurpleCasti monitorizare In-Ear ZD-043224 |
|
|
2 Review(s)
(2 review-uri)
|
KZ Acoustics ZS10 PRO Purple
ZS10 PRO - Casti profesionale In-ear pentru monitorizare cu 5 drivere per casca (1DD+4BA).
Ofera o calitate audio excelenta, un design ergonomic si confortabil ce permite miscarea pe scena si purtarea acestor casti pe durate indelungate.
Configuratie cablu: C pin
Unitate de vanzare: pereche
Nou
In stoc
Atentie: Ultimul produs in stoc!
* Pentru produsele sensibile igienic, returul nu mai este posibil dupa desigilare. (detalii)
Avantaje Zeedo:
Pentru acest produs primesti 6 Lei sub forma de voucher pentru comenzi viitoare! (detalii)
Poti plati integral sau partial si cu cardul de prima didactica! (detalii)
Divizie dedicata pentru proiecte: consultanta, proiectare si instalare. (detalii)
Ai un proiect sau esti revanzator? Cere o oferta personalizata!
Ai gasit un pret mai bun? Trimite-ne link-ul competitorului si iti facem o oferta personalizata!
Pret fara TVA: 242.98
KZ Acoustics ZS10 PRO Purple
Solicita postarea acestui produs in SICAP. Daca ai si alte cerinte, scrie-ne in campul mai jos si un consultant te va contacta in cel mai scurt timp.
Informatii produs:
ZS10 PRO - Casti profesionale In-ear pentru monitorizare cu 5 drivere per casca (1DD+4BA).
Ofera o calitate audio excelenta, un design ergonomic si confortabil ce permite miscarea pe scena si purtarea acestor casti pe durate indelungate.
Configuratie cablu: C pin
Unitate de vanzare: pereche
| Contactati-ne pentru disponibilitate |
| IN STOC |
| IN STOC |
4 Drivere Balansate + 1 Dinamic, in comparatie cu castile obisnuite ce folosesc drivere dinamice,acesta combinatie pune in valoare atat frecventele inalte cat si frecventele medii oferind astfel un sunet puternic, bogat si plin.

Specificatii tehnice:
Acest model vine cu cablu simplu, fara microfon.

EAN: 6970493061124
Specificatii Tehnice KZ Acoustics ZS10 PRO Purple
| Impedanta | 30 ohm |
| Banda de frecvente | 7 - 40000 Hz |
| Culoare | Mov |
| Cablu | 120cm |
| Cablu detasabil | Da |
| Greutate | 32g |
| Design | In-Ear |
| Tip produs | Casti monitorizare In-Ear |
| Noise Cancelling | Nu |
| Tip transmisie | Cablu |
| Sistem | Semi-Deschise |
| Tip Driver | Dinamic + Armatura Balansata |
| Drivere per casca | 5 |
Review-uri KZ Acoustics ZS10 PRO Purple
KZ Acoustics ZS10 PRO Purple
Calitate excelenta pentru prețul respectiv
Cu mult peste monitoare mai scumpe.
Comode și izolează destul de bine și cu vârfurile de silicon cu care vin.
| IN STOC |
Ajutați-ne să îmbunătățim noul motor de căutare!

Părere
Calitative !