|
|
|
|
|
|
Niciun produs
HK Audio LINEAR 5 MK II 112 FABoxa activa 12 inch ZD-050615 |
|
HK Audio LINEAR 5 MK II 112 FA
HK Audio LINEAR 5 MK II 112 FA este o boxa activa echipata cu un woofer de 12 inch si un tweeter de 1 inch, ce produce o putere peak de 1200 W. Boxa poate fi configurata in 4 preset-uri de filtru - Flat, Monitor, Low Cut si Remote - oferind rezultate excelente intr-o gama larga de aplicatii. Boxa activa HK Audio LINEAR 5 MK II 112 FA este bi-amplificata, ofera un raspuns in frecventa cuprins intre 55 Hz si 19 kHz si poate atinge un SPL maxim de 135 dB.
Unitate de vanzare: bucata
Nou
In stoc
Avantaje Zeedo:
Pentru acest produs primesti 121 Lei sub forma de voucher pentru comenzi viitoare! (detalii)
Poti plati integral sau partial si cu cardul de prima didactica! (detalii)
Divizie dedicata pentru proiecte: consultanta, proiectare si instalare. (detalii)
Ai un proiect sau esti revanzator? Cere o oferta personalizata!
Ai gasit un pret mai bun? Trimite-ne link-ul competitorului si iti facem o oferta personalizata!
Informatii produs:
HK Audio LINEAR 5 MK II 112 FA este o boxa activa echipata cu un woofer de 12 inch si un tweeter de 1 inch, ce produce o putere peak de 1200 W. Boxa poate fi configurata in 4 preset-uri de filtru - Flat, Monitor, Low Cut si Remote - oferind rezultate excelente intr-o gama larga de aplicatii. Boxa activa HK Audio LINEAR 5 MK II 112 FA este bi-amplificata, ofera un raspuns in frecventa cuprins intre 55 Hz si 19 kHz si poate atinge un SPL maxim de 135 dB.
Unitate de vanzare: bucata
Specificatii Tehnice HK Audio LINEAR 5 MK II 112 FA
| Banda de frecvente | 55 - 19000 Hz |
| Culoare | Negru |
| Putere RMS | 600 W |
| Difuzor inalte | 1 |
| SPL maxim | 135 dB |
| Putere Peak | 1200 W |
| Greutate | 21.9 kg |
| Dimensiuni | 370 x 670 x 365 mm |
| Tip produs | Boxa activa 12 inch |
| Configuratie (numar cai) | 2 |
| Difuzor joase-medii (inchi) | 12 |
| Bluetooth | Nu |
| Tagline | 2 cai 12 inch 600w rms 1200w peak |
Review-uri HK Audio LINEAR 5 MK II 112 FA