|
|
|
|
|
|
Niciun produs
HK Audio SONAR 112 XiBoxa activa 12 inch cu Bluetooth ZD-050642 |
|
HK Audio SONAR 112 Xi
Boxa activa HK Audio SONAR 112 Xi cu woofer de 12 inch are un format compact si poate fi utilizata atat ca boxa full-range, monitor de scena, cat si ca satelit in combinatie cu un subwoofer. Datorita componentelor performante si a proiectarii avansate HK Audio, boxa activa asigura un sunet puternic si detaliat. SONAR 112 Xi include 3 canale de intrare - 2 pentru semnale de microfon sau de linie si un canal auxiliar, ce poate fi utilizat atat pentru semnal analog, cat si pentru Bluetooth. Prin conexiunea Bluetooth se poate realiza streaming stereo utilizand 2 boxe active SONAR 110 Xi prin Bluetooth TWS (True Wireless Stereo). Fiecare canal include volum ajustabil si egalizator cu 3 benzi, controlabile prin interfata cu display color.
Unitate de vanzare: bucata
Nou
In stoc
Avantaje Zeedo:
Pentru acest produs primesti 46 Lei sub forma de voucher pentru comenzi viitoare! (detalii)
Poti plati integral sau partial si cu cardul de prima didactica! (detalii)
Divizie dedicata pentru proiecte: consultanta, proiectare si instalare. (detalii)
Ai un proiect sau esti revanzator? Cere o oferta personalizata!
Ai gasit un pret mai bun? Trimite-ne link-ul competitorului si iti facem o oferta personalizata!
Informatii produs:
Boxa activa HK Audio SONAR 112 Xi cu woofer de 12 inch are un format compact si poate fi utilizata atat ca boxa full-range, monitor de scena, cat si ca satelit in combinatie cu un subwoofer. Datorita componentelor performante si a proiectarii avansate HK Audio, boxa activa asigura un sunet puternic si detaliat. SONAR 112 Xi include 3 canale de intrare - 2 pentru semnale de microfon sau de linie si un canal auxiliar, ce poate fi utilizat atat pentru semnal analog, cat si pentru Bluetooth. Prin conexiunea Bluetooth se poate realiza streaming stereo utilizand 2 boxe active SONAR 110 Xi prin Bluetooth TWS (True Wireless Stereo). Fiecare canal include volum ajustabil si egalizator cu 3 benzi, controlabile prin interfata cu display color.
Unitate de vanzare: bucata
Specificatii Tehnice HK Audio SONAR 112 Xi
| Banda de frecvente | 54 - 20000 Hz |
| Culoare | Negru |
| Difuzor inalte | 1 |
| SPL maxim | 127 dB |
| Putere Peak | 1200 W |
| Greutate | 15.9 kg |
| Dimensiuni | 365 x 629 x 355 mm |
| Tip produs | Boxa activa 12 inch cu Bluetooth |
| Difuzor (inchi) | 12 |
| Configuratie (numar cai) | 2 |
| Difuzor joase-medii (inchi) | 12 |
| Bluetooth | Da |
| Tagline | 2 cai 12 inch bluetooth 1200w peak |
Review-uri HK Audio SONAR 112 Xi