|
|
|
|
|
|
Niciun produs
HK Audio LINEAR 5 MK II 115 Sub ASubwoofer activ ZD-050617 |
|
HK Audio LINEAR 5 MK II 115 Sub A
HK Audio LINEAR 5 MK II 115 Sub A este un subwoofer activ cu difuzor de 15 inch recomandat pentru boxele active HK Audio din seria LINEAR 5. Subwoofer-ul are o putere peak de 1200 W, produce un SPL maxim de 130 dB si are un raspuns in frecventa ce incepe la 40 Hz.
Unitate de vanzare: bucata
Nou
Verificati stoc
Avantaje Zeedo:
Pentru acest produs primesti 137 Lei sub forma de voucher pentru comenzi viitoare! (detalii)
Poti plati integral sau partial si cu cardul de prima didactica! (detalii)
Divizie dedicata pentru proiecte: consultanta, proiectare si instalare. (detalii)
Ai un proiect sau esti revanzator? Cere o oferta personalizata!
Informatii produs:
HK Audio LINEAR 5 MK II 115 Sub A este un subwoofer activ cu difuzor de 15 inch recomandat pentru boxele active HK Audio din seria LINEAR 5. Subwoofer-ul are o putere peak de 1200 W, produce un SPL maxim de 130 dB si are un raspuns in frecventa ce incepe la 40 Hz.
Unitate de vanzare: bucata
Specificatii Tehnice HK Audio LINEAR 5 MK II 115 Sub A
| Culoare | Negru |
| Putere RMS | 600 W |
| SPL maxim | 130 dB |
| Putere Peak | 1200 W |
| Greutate | 32.9 kg |
| Dimensiuni | 480 x 535 x 675 mm |
| Tip produs | Subwoofer activ |
| Difuzor (inchi) | 15 |
| Tagline | 15 inch 600w rms 1200w peak |
Review-uri HK Audio LINEAR 5 MK II 115 Sub A