|
|
|
|
|
|
Niciun produs
HK Audio LINEAR 3 112 XABoxa activa 12 inch ZD-050607 |
|
HK Audio LINEAR 3 112 XA
HK Audio LINEAR 3 112 XA este o boxa activa echipata cu un woofer de 12 inch si un tweeter de 1 inch, ce produce o putere peak de 1200 W. Boxa poate fi configurata in 4 preset-uri de EQ - Bass Boost, Flat (LF), Flat (HMF) si Contour - oferind rezultate excelente intr-o gama larga de aplicatii. Boxa activa HK Audio LINEAR 3 112 XA este bi-amplificata, ofera un raspuns in frecventa cuprins intre 62 Hz si 18 kHz, poate atinge un SPL maxim de 135 dB si, datorita cabinetului multifunctional, poate fi utilizata atat pentru front of house, cat si ca monitor de scena.
Unitate de vanzare: bucata
Nou
In stoc
Avantaje Zeedo:
Pentru acest produs primesti 87 Lei sub forma de voucher pentru comenzi viitoare! (detalii)
Poti plati integral sau partial si cu cardul de prima didactica! (detalii)
Divizie dedicata pentru proiecte: consultanta, proiectare si instalare. (detalii)
Ai un proiect sau esti revanzator? Cere o oferta personalizata!
Ai gasit un pret mai bun? Trimite-ne link-ul competitorului si iti facem o oferta personalizata!
Informatii produs:
HK Audio LINEAR 3 112 XA este o boxa activa echipata cu un woofer de 12 inch si un tweeter de 1 inch, ce produce o putere peak de 1200 W. Boxa poate fi configurata in 4 preset-uri de EQ - Bass Boost, Flat (LF), Flat (HMF) si Contour - oferind rezultate excelente intr-o gama larga de aplicatii. Boxa activa HK Audio LINEAR 3 112 XA este bi-amplificata, ofera un raspuns in frecventa cuprins intre 62 Hz si 18 kHz, poate atinge un SPL maxim de 135 dB si, datorita cabinetului multifunctional, poate fi utilizata atat pentru front of house, cat si ca monitor de scena.
Unitate de vanzare: bucata
Specificatii Tehnice HK Audio LINEAR 3 112 XA
| Banda de frecvente | 62 - 18000 Hz |
| Culoare | Negru |
| Difuzor inalte | 1 |
| SPL maxim | 135 dB |
| Putere Peak | 1200 W |
| Greutate | 20.6 kg |
| Dimensiuni | 395 x 660 x 340 mm |
| Tip produs | Boxa activa 12 inch |
| Video demonstrativ | Da |
| Difuzor (inchi) | 12 |
| Configuratie (numar cai) | 2 |
| Difuzor joase-medii (inchi) | 12 |
| Bluetooth | Nu |
| Tagline | 2 cai 12 inch 1200w peak |
Review-uri HK Audio LINEAR 3 112 XA