Showroom Bucuresti - Consultanta si Ridicare Comenzi. Program L-V / 10:00 - 19:00. Vezi adresa!
Showroom Bucuresti - Consultanta si Ridicare Comenzi. Program L-V / 10:00 - 19:00. Vezi adresa!
Audio Technica AT4033ASMMicrofon de studio ZD-013582 |
|
Audio Technica AT4033ASM
Microfon de studio condenser cardioid Audio Technica AT4033ASM.
Unitate de vanzare: bucata
Nou
Verificati stoc
Atentie: Ultimul produs in stoc!
Avantaje Zeedo:
Pentru acest produs primesti 41 Lei sub forma de voucher pentru comenzi viitoare! (detalii)
Poti plati integral sau partial si cu cardul de prima didactica! (detalii)
Divizie dedicata pentru proiecte: consultanta, proiectare si instalare. (detalii)
Ai un proiect sau esti revanzator? Cere o oferta personalizata!
Pret fara TVA: 1701.65
Audio Technica AT4033ASM
Solicita postarea acestui produs in SICAP. Daca ai si alte cerinte, scrie-ne in campul mai jos si un consultant te va contacta in cel mai scurt timp.
Informatii produs:
Microfon de studio condenser cardioid Audio Technica AT4033ASM.
Unitate de vanzare: bucata
Caracteristica principala a acestui microfon este sunetul stralucitor si deschis, care l-a propulsat la statutul de legenda in studiourile de inregistrari.
Circuistica proiectata pentru zgomotul redus este fara transformator de iesire si de tip simetric, conducand la un raspuns la transienti excelent, si la o iesire lipsita de distorsiuni chiar si la un nivel de presiune sonora.
Este unn microfon cu aplicabilitate extrem de larga, poate fi folosit oricand in studio sau live pentru captarea vocii, ca si overhead de tobe, la ansambluri de suflatori sau pe cabinete de chitara, precum si in conditii de broadcast.
Audio-Technica AT4033ASM are deasemenea, un filtru de taiere a joaselor sub 80Hz, diminuand zgomotul ambient si efectul de "p-pop" ce apare la inregistrarile vocale de aproape.
Accesorii incluse:
- shockmount AT8449
- case pentru protectie si transport.
EAN: 4961310137816
Specificatii Tehnice Audio Technica AT4033ASM
| Tip | Condenser |
| Caracteristica polara | Cardioid |
| Impedanta | 100 ohmi |
| Banda de frecvente | 30 Hz - 20 kHz |
| Alimentare | 48V DC |
| SPL maxim | 145 dB SPL |
| Conexiuni | XLR 3 pin |
| Sensibilitate | -32 dB |
| Microfon pentru | Studio |
| Raport semnal-zgomot | 77 dB |
| Conexiune USB | Nu |
| Greutate | 380 g |
| Dimensiuni | 170 x 53.4 mm |
| Tip produs | Microfon de studio |
| Tagline | cardioid condenser xlr phantom power |
Review-uri Audio Technica AT4033ASM
| Contactati-ne pentru disponibilitate |
Ajutați-ne să îmbunătățim noul motor de căutare!
