Niciun produs
Audac WX302MK2/OBBoxa de perete pentru exterior ZD-042090 |
|
Audac WX302MK2/OB
WX302MK2/O este o boxa de perete pasiva cu putere de 30W RMS care este prevazuta cu un difuzor pentru joase de 3 inchi si un tweeter de 1 inch. Aceasta este ideala pentru aplicatii de exterior, fiind rezistenta la apa (IP55). De asemenea, aceasta boxa poate reda muzica si voce la o calitate inalta.
Unitate de vanzare: pereche
Nou
Verificati stoc
Avantaje Zeedo:
Pentru acest produs primesti 23 Lei sub forma de voucher pentru comenzi viitoare! (detalii)
Poti plati integral sau partial si cu cardul de prima didactica! (detalii)
Divizie dedicata pentru proiecte: consultanta, proiectare si instalare. (detalii)
Ai un proiect sau esti revanzator? Cere o oferta personalizata!
Informatii produs:
WX302MK2/O este o boxa de perete pasiva cu putere de 30W RMS care este prevazuta cu un difuzor pentru joase de 3 inchi si un tweeter de 1 inch. Aceasta este ideala pentru aplicatii de exterior, fiind rezistenta la apa (IP55). De asemenea, aceasta boxa poate reda muzica si voce la o calitate inalta.
Unitate de vanzare: pereche
Audac WX 302 MK2/O livreaza o putere de 30W in sistemele audio standard, dar poate fi folosita cu succes si in sistemele de sonorizare 100V, avand tap-uri de putere de 20W, 10W, si 5W. Ideal pentru exterior.
Caracteristici boxa perete:
Specificatii Tehnice Audac WX302MK2/OB
| Impedanta | 8 ohm |
| Banda de frecvente | 90 - 18000 Hz |
| Culoare | Negru |
| Transformator | Da |
| Greutate | 1.66 kg |
| Dimensiuni | 199 x 129 x 120 mm |
| Tip produs | Boxa de perete pentru exterior |
| Difuzor (inchi) | 3 |
| Tagline | boxa perete 3 inch negru |
Review-uri Audac WX302MK2/OB