Niciun produs
Zoom P4 PodTrakRecorder portabil ZD-042145 |
|
Zoom P4 PodTrak
Zoom PodTrak P4 Compact este un recorder special conceput pentru podcasturi, accesibil cu multe functii ce realizeaza inregistrarea audio profesionala oriunde doriti sa inregistrati podcasturile.
Unitate de vanzare: bucata
Nou
Verificati stoc
Avantaje Zeedo:
Pentru acest produs primesti 19 Lei sub forma de voucher pentru comenzi viitoare! (detalii)
Poti plati integral sau partial si cu cardul de prima didactica! (detalii)
Divizie dedicata pentru proiecte: consultanta, proiectare si instalare. (detalii)
Ai un proiect sau esti revanzator? Cere o oferta personalizata!
Informatii produs:
Zoom PodTrak P4 Compact este un recorder special conceput pentru podcasturi, accesibil cu multe functii ce realizeaza inregistrarea audio profesionala oriunde doriti sa inregistrati podcasturile.
Unitate de vanzare: bucata
Specificatii tehnice
Alimentare
Durata de viata a bateriei:
Intrari si iesiri
Conexiuni
Functia Recorder
Dimensiuni:
Specificatii Tehnice Zoom P4 PodTrak
| Iesire casti | Da |
| Alimentare | DC 5 V / 2 x baterii AA |
| Numar de canale | 4 |
| Placa de sunet integrata | Da |
| Conexiune USB | Da |
| Intrare microfon | Da |
| Mediu de stocare | SD/SDHC/SDXC |
| Memorie interna | Nu |
| Format audio | MP3 / WAV |
| Microfon integrat | Da |
| Intrare linie | Da |
| Difuzor integrat | Da |
| Compatibil MacPC | MAC / PC |
| Greutate | 290g |
| Dimensiuni | 112 x 155 x 47 mm |
| Tip produs | Recorder portabil |
| Video demonstrativ | Da |
| Tagline | 4 canale usb microfon integrat placa de sunet integrata intrare microfon intrare linie difuzor integrat sd wav mp3 |
Review-uri Zoom P4 PodTrak