|
|
|
|
|
|
Niciun produs
Yamaha DXS18Subwoofer activ ZD-047136 |
|
Yamaha DXS18
DXS18 este un subwoofer activ ce dispune de un difuzor de 18", putere RMS de 800W si un SPL maxim de 136 dB
Unitate de vanzare: bucata
Nou
In stoc
Avantaje Zeedo:
Pentru acest produs primesti 141 Lei sub forma de voucher pentru comenzi viitoare! (detalii)
Poti plati integral sau partial si cu cardul de prima didactica! (detalii)
Divizie dedicata pentru proiecte: consultanta, proiectare si instalare. (detalii)
Ai un proiect sau esti revanzator? Cere o oferta personalizata!
Ai gasit un pret mai bun? Trimite-ne link-ul competitorului si iti facem o oferta personalizata!
Informatii produs:
DXS18 este un subwoofer activ ce dispune de un difuzor de 18", putere RMS de 800W si un SPL maxim de 136 dB
Unitate de vanzare: bucata
Subwoofer-ul activ Yamaha DXS18 este un echipament audio de performanta ridicata, proiectat pentru a suplini frecventele inferioare in cadrul sistemelor audio profesionale. Subwoofer-ul activ Yamaha DXS18 prezinta specificatii de top in domeniul audio, fiind potrivit pentru evenimente live, concerte, studiouri de inregistrare si orice alte aplicatii audio.
Yamaha DXS18 este echipat cu un amplificator puternic Clasa D care sustine o putere continua RMS de 800W si o putere de varf de 1020W. Acest nivel de putere asigura o reproducere precisa si dinamica a frecventelor joase. Difuzorul de 18 inch cu bobina de 4 inch are o constructie solida si este realizat pentru a gestiona cu usurinta frecventele joase. Tehnologia de productie a difuzorului permite o eficienta crescuta si o distorsiune redusa, ceea ce contribuie la o reproducere clara si fidela a sunetului.
Specificatii tehnice
Specificatii Tehnice Yamaha DXS18
| Banda de frecvente | 32 - 120 Hz |
| Culoare | Negru |
| Putere RMS | 800W |
| SPL maxim | 136 dB |
| Putere Peak | 1020W |
| Greutate | 38 kg |
| Dimensiuni | 478 x 618 x 624 mm |
| Tip produs | Subwoofer activ |
| Video demonstrativ | Da |
| Difuzor (inchi) | 18 |
| Tagline | 18 inch 800w rms 1020w peak |
Review-uri Yamaha DXS18