|
|
|
|
|
|
Niciun produs
Yamaha DZR15Boxa activa 15 inch ZD-054982 |
|
Yamaha DZR15
Boxa activa Yamaha DZR15 are un design bi-amplificat, oferind o reproducere sonora de inalta calitate si o flexibilitate excelenta pentru o gama variata de aplicatii. Cu o putere continua RMS de 950W, cu 2000W in peak, aceasta boxa atinge nivele impresionante de volum sonor, fiind potrivita pentru o varietate de spatii.
Unitate de vanzare: bucata
Nou
In stoc
Avantaje Zeedo:
Pentru acest produs primesti 166 Lei sub forma de voucher pentru comenzi viitoare! (detalii)
Poti plati integral sau partial si cu cardul de prima didactica! (detalii)
Divizie dedicata pentru proiecte: consultanta, proiectare si instalare. (detalii)
Ai un proiect sau esti revanzator? Cere o oferta personalizata!
Ai gasit un pret mai bun? Trimite-ne link-ul competitorului si iti facem o oferta personalizata!
Informatii produs:
Boxa activa Yamaha DZR15 are un design bi-amplificat, oferind o reproducere sonora de inalta calitate si o flexibilitate excelenta pentru o gama variata de aplicatii. Cu o putere continua RMS de 950W, cu 2000W in peak, aceasta boxa atinge nivele impresionante de volum sonor, fiind potrivita pentru o varietate de spatii.
Unitate de vanzare: bucata
Yamaha DZR15 este o boxa activa bi-amplificata cu 2 cai. Aceasta este echipata cu un tweeter de 2 inch si un woofer de 15 inch ce permit reproducerea clara si fidela a intregului spectru audio. Aceasta boxa activa se caracterizeaza printr-o banda larga de frecvente (de la 34Hz la 20kHz) si poate reda clar si detaliat atat sunetele joase, cat si cele inalte. Datorita amplificarii de 950W RMS si 2000W Peak, boxa activa Yamaha DZR15 poate atinge un SPL maxim de 139 dB.
Yamaha DZR15 beneficiaza de procesare audio DSP de calitate ridicata, cu rata de esantionare de 96kHz, asigurand o calitate superioara a sunetului cu o latenta foarte scazuta. In plus, echiparea include tehnologia "Advanced FIR-X". care minimizeaza distorsiunile de faza si asigura un sunet clar si coerent.
Interfata de utilizare este usor de folosit si include un display LCD, oferind posibilitatea de a accesa diverse functii DSP, de a incarca presetari sau de a regla parametrii precum EQ, delay si routing.
Specificatii Tehnice Yamaha DZR15
| Banda de frecvente | 34 - 20.000 Hz |
| Culoare | Negru |
| Putere RMS | 950 W |
| Difuzor inalte | 2 |
| SPL maxim | 139dB |
| Putere Peak | 2000 W |
| Greutate | 25.2 kg |
| Dimensiuni | 450 x 761 x 460 mm |
| Tip produs | Boxa activa 15 inch |
| Video demonstrativ | Da |
| Configuratie (numar cai) | 2 |
| Difuzor joase-medii (inchi) | 15 |
| Bluetooth | Nu |
| Tagline | 2 cai 15 inch 950w rms 2000w peak |
Review-uri Yamaha DZR15