|
|
|
|
|
|
Niciun produs
Yamaha DXR 15 MKIIBoxa activa 15 inch ZD-047507 |
|
Yamaha DXR 15 MKII
Yamaha DXR 15 MKII este o boxa activa cu 2 cai Bi-amplificata cu o putere de 1100W, amplificatoare Class-D, 134dB SPL si DSP. Aceasta dispune de un driver pentru frecvente joase de 15" + un driver pentru frecvente inalte de 1.4".
Unitate de vanzare: bucata
Nou
Verificati stoc
Avantaje Zeedo:
Pentru acest produs primesti 89 Lei sub forma de voucher pentru comenzi viitoare! (detalii)
Poti plati integral sau partial si cu cardul de prima didactica! (detalii)
Divizie dedicata pentru proiecte: consultanta, proiectare si instalare. (detalii)
Ai un proiect sau esti revanzator? Cere o oferta personalizata!
Informatii produs:
Yamaha DXR 15 MKII este o boxa activa cu 2 cai Bi-amplificata cu o putere de 1100W, amplificatoare Class-D, 134dB SPL si DSP. Aceasta dispune de un driver pentru frecvente joase de 15" + un driver pentru frecvente inalte de 1.4".
Unitate de vanzare: bucata
Boxa activa Yamaha DXR 15 MKII se remarca prin performanta si calitatea audio specifica producatorului. Datorita tehnologiei avansate si a materialelor de calitate superioara utilizate in procesul de fabricatie, sunetul acestei boxe active este unul clar, puternic si fidel. Yamaha DXR 15 MKII este o alegere potrivita pentru evenimente live, concerte, conferinte si orice alt tip de aplicatie profesionala care necesita o amplificare fiabila si de calitate.
Yamaha DXR 15 MKII este o boxa activa bi-amplificata capabila sa redea o putere continua RMS de 700W, precum si o putere de Peak de 1100 W. Boxa este echipata cu un difuzor de joase si medii de 15 inch, fabricat din materiale de inalta calitate pentru o performanta excelenta in reproducerea basului si a frecventelor joase. Difuzorul de inalte al boxei Yamaha DXR 15 MKII are dimensiunea de 1.4 inch si este proiectat pentru a oferi detalii clare si o precoducere cat mai precisa a frecventelor inalte.
Specificatii tehnice:
Specificatii Tehnice Yamaha DXR 15 MKII
| Banda de frecvente | 49 Hz - 20 kHz |
| Culoare | Negru |
| Putere RMS | 700 W |
| Difuzor inalte | 1.4 |
| SPL maxim | 134 dB |
| Putere Peak | 1100 W |
| Greutate | 21.8 kg |
| Dimensiuni | 700 x 445 x 380 mm |
| Tip produs | Boxa activa 15 inch |
| Video demonstrativ | Da |
| Configuratie (numar cai) | 2 |
| Difuzor joase-medii (inchi) | 15 |
| Bluetooth | Nu |
| Tagline | 2 cai 15 inch 700w rms 1100w peak |
Review-uri Yamaha DXR 15 MKII