|
|
|
|
|
|
Niciun produs
Sennheiser MKE 2 (Black XLR)Microfon lavaliera ZD-055033 |
|
Sennheiser MKE 2 (Black XLR)
MKE 2 este un microfon lavaliera omnidirectional, de dimensiuni foarte mici, ideal pentru televiziune si productii de teatru. Ofera un sunet natural si clar, iar diafragma speciala "Umbrella" asigura rezistenta la umezeala fara a compromite calitatea audio. Microfonul este livrat impreuna cu doua capace suplimentare pentru reglarea frecventelor inalte, in functie de cerintele aplicatiei.
Conector XLR. Culoare: Negru.
Unitate de vanzare: bucata
Nou
Verificati stoc
Avantaje Zeedo:
Pentru acest produs primesti 37 Lei sub forma de voucher pentru comenzi viitoare! (detalii)
Poti plati integral sau partial si cu cardul de prima didactica! (detalii)
Divizie dedicata pentru proiecte: consultanta, proiectare si instalare. (detalii)
Ai un proiect sau esti revanzator? Cere o oferta personalizata!
Informatii produs:
MKE 2 este un microfon lavaliera omnidirectional, de dimensiuni foarte mici, ideal pentru televiziune si productii de teatru. Ofera un sunet natural si clar, iar diafragma speciala "Umbrella" asigura rezistenta la umezeala fara a compromite calitatea audio. Microfonul este livrat impreuna cu doua capace suplimentare pentru reglarea frecventelor inalte, in functie de cerintele aplicatiei.
Conector XLR. Culoare: Negru.
Unitate de vanzare: bucata
Specificatii:
Continut pachet:
Specificatii Tehnice Sennheiser MKE 2 (Black XLR)
| Tip | Condenser |
| Model microfon | Lavaliera |
| Caracteristica polara | Omnidirectional |
| Impedanta | 1000 ohmi |
| Banda de frecvente | 20 - 20000 Hz |
| Lungime cablu | Aprox. 1.6 m |
| SPL maxim | 142 dB |
| Conexiuni | XLR |
| Sensibilitate | 5 mV/Pa +- 3 dB |
| Greutate | 17 g |
| Dimensiuni | 4.8 mm |
| Tip produs | Microfon lavaliera |
| Tagline | microfon headset lavaliera condenser omnidirectional xlr |
Review-uri Sennheiser MKE 2 (Black XLR)