|
|
|
|
|
|
Niciun produs
Sennheiser MKE 2 (Black 3-Pin)Microfon lavaliera ZD-054282 |
|
Sennheiser MKE 2 (Black 3-Pin)
MKE 2 este un microfon lavaliera omnidirectional, de dimensiuni foarte mici, ideal pentru televiziune si productii de teatru. Ofera un sunet natural si clar, iar diafragma speciala "Umbrella" asigura rezistenta la umezeala fara a compromite calitatea audio. Microfonul este livrat impreuna cu doua capace suplimentare pentru reglarea frecventelor inalte, in functie de cerintele aplicatiei.
Conector Lemo cu 3 pini. Culoare: negru mat.
Unitate de vanzare: bucata
Nou
Verificati stoc
Avantaje Zeedo:
Pentru acest produs primesti 35 Lei sub forma de voucher pentru comenzi viitoare! (detalii)
Poti plati integral sau partial si cu cardul de prima didactica! (detalii)
Divizie dedicata pentru proiecte: consultanta, proiectare si instalare. (detalii)
Ai un proiect sau esti revanzator? Cere o oferta personalizata!
Informatii produs:
MKE 2 este un microfon lavaliera omnidirectional, de dimensiuni foarte mici, ideal pentru televiziune si productii de teatru. Ofera un sunet natural si clar, iar diafragma speciala "Umbrella" asigura rezistenta la umezeala fara a compromite calitatea audio. Microfonul este livrat impreuna cu doua capace suplimentare pentru reglarea frecventelor inalte, in functie de cerintele aplicatiei.
Conector Lemo cu 3 pini. Culoare: negru mat.
Unitate de vanzare: bucata
Specificatii:
Continut pachet:
Specificatii Tehnice Sennheiser MKE 2 (Black 3-Pin)
| Tip | Condenser |
| Model microfon | Lavaliera |
| Caracteristica polara | Omnidirectional |
| Impedanta | 1000 ohmi |
| Banda de frecvente | 20 - 20000 Hz |
| Lungime cablu | 1.6 m |
| SPL maxim | 142 dB |
| Conexiuni | 3 pini LEMO |
| Sensibilitate | 5 mV/Pa +- 3 dB |
| Greutate | 17 g |
| Dimensiuni | 4.8 mm |
| Tip produs | Microfon lavaliera |
| Compatibil Senn | da |
| Tagline | microfon headset lavaliera condenser omnidirectional lemo |
Review-uri Sennheiser MKE 2 (Black 3-Pin)