Niciun produs
Sennheiser HD 25Casti DJ si Studio ZD-08655 |
|
|
15 Review(s)
(15 review-uri)
|
Sennheiser HD 25
Castile de studio Sennheiser HD 25 sunt concepute special pentru monitorizare oferind o atenuare excelenta a zgomotului de fundal.
Unitate de vanzare: bucata
Nou
In stoc
Avantaje Zeedo:
Pentru acest produs primesti 14 Lei sub forma de voucher pentru comenzi viitoare! (detalii)
Poti plati integral sau partial si cu cardul de prima didactica! (detalii)
Divizie dedicata pentru proiecte: consultanta, proiectare si instalare. (detalii)
Ai un proiect sau esti revanzator? Cere o oferta personalizata!
Ai gasit un pret mai bun? Trimite-ne link-ul competitorului si iti facem o oferta personalizata!
Informatii produs:
Castile de studio Sennheiser HD 25 sunt concepute special pentru monitorizare oferind o atenuare excelenta a zgomotului de fundal.
Unitate de vanzare: bucata
Caracteristici esentiale:
Capabile sa suporte presiuni la nivel mare de volum fara distorsiuni, HD 25 se comporta exceptional in locuri cu nivel de zgomot exterior ridicat. Una din cupe ofera posibilitatea de rotire pentru monitorizare de tip one-ear.
Ideale pentru cameramani si DJ.
Foarte usoare si comfortabile, chiar daca sunt folosite mult timp.
Specificatii tehnice:
Specificatii Tehnice Sennheiser HD 25
| Tip | Inchise |
| Impedanta | 70 ohm |
| Accesorii incluse | Earpads |
| Banda de frecvente | 16 - 22000 Hz |
| Culoare | Negru |
| Putere | 200 mW |
| Presiune acustica | 120 dB |
| Cablu | 1.5 m |
| Cablu detasabil | Da |
| Greutate | 140 g |
| Design | On-Ear |
| Tip produs | Casti DJ si Studio |
| Noise Cancelling | Nu |
| Tip transmisie | Cablu |
| Sistem | Inchise |
| Tagline | casti dj on-ear inchise detasabil studio negru |
Review-uri Sennheiser HD 25
Calitate - Pret
Cel maibun raport calitate-pret
DaBestInTown
...speechless ;) dupa ceva timp pe urechi din pacate devin un pic incomode
Top
Sunet impecabil, usoare si robuste, genial
RECOMAND!
Sunt super incantat de aceste casti ... pot spune ca mi-au depășit așteptările.
Cele mai bune
Cele mai bune casti pentru mixat. Se aude impecabil de clar. Sunt usoare, flexibile si izoleaza foarte bine, practic nu auzi nimic din exterior chiar si cu volumul la 30%.
Recomand cu incredere atat castile cat si Zeedo!
Căști dj
Super din toate punctele!
Foarte multumit
Am observat pe internet cum toata lumea vorbeste pozitiv despre aceste casti de DJ/Studio si le-am achizitionat de BF si pot spune ca folosite cu interfata audio Scarlett de la Focusrite sunetul este super bun.
Excelente
Sunt foarte bune, la prima vedere nu arata cine știe ce , dar sunetul e excelent, noise canceling foarte bun. Nu degeaba sunt industry standard.
Genial
Excelente atención por parte del equipo y los cascos, geniales, me fascinan!
Excelent
Premium
Un headset foarte bun
Calitate foarte buna, livarare rapida.
100% multumit
Suna exact ca doua monitoare mici lipite de urechi
:)
Cine mai are nevoie de review? Simply the best.
Foarte bune, recomand !
Dupa n perechi de casti, am comandat aceste casti. Pot sa spun ca sunt cele mai bune din cate am avut !!
Perfect pentr DJ
Cele mai bune, rezistente, se aud super tare, modulare