|
|
|
|
|
|
Niciun produs
🪇️ Primăvara sună bine: STUDIO & ÎNREGISTRĂRI AUDIO & DJ MICROFOANE CHITARE PIANE & INSTRUMENTE LUMINI ACCESORII
🪇️ Primăvara sună bine: STUDIO & ÎNREGISTRĂRI AUDIO & DJ MICROFOANE CHITARE PIANE & INSTRUMENTE LUMINI ACCESORII
Sennheiser e 602 IIMicrofon de instrument ZD-021854 |
|
Sennheiser e 602 II
Sennheiser e 602 II este un microfon cardioid pentru instrumente ideal pentru utilizare cu tobe bass, cabinete pentru chitare bass si tuba.
Unitate de vanzare: bucata
Nou
In stoc
Avantaje Zeedo:
Pentru acest produs primesti 13 Lei sub forma de voucher pentru comenzi viitoare! (detalii)
Poti plati integral sau partial si cu cardul de prima didactica! (detalii)
Divizie dedicata pentru proiecte: consultanta, proiectare si instalare. (detalii)
Ai un proiect sau esti revanzator? Cere o oferta personalizata!
Ai gasit un pret mai bun? Trimite-ne link-ul competitorului si iti facem o oferta personalizata!
*Pretul de vanzare inainte de campanie
Informatii produs:
Sennheiser e 602 II este un microfon cardioid pentru instrumente ideal pentru utilizare cu tobe bass, cabinete pentru chitare bass si tuba.
Unitate de vanzare: bucata
Specificatii tehnice
Specificatii Tehnice Sennheiser e 602 II
| Tip | Dinamic |
| Caracteristica polara | Cardioid |
| Impedanta | 350 ohmi |
| Garantie | 36 |
| Banda de frecvente | 20 Hz - 16 kHz |
| Categorie Produs | Toate Microfoanele de Instrumente |
| Conexiuni | XLR 3 pin |
| Recomandat pentru | Toba mare instrumente bass |
| Greutate | 318 g |
| Dimensiuni | 60 x 153 mm |
| Tip produs | Microfon de instrument |
| Video demonstrativ | Da |
| Tobe si percutii | da |
| Instrumente de suflat | da |
| Recomandat tobe | toba mare |
| Categorii Summer SALE | Microfoane pentru instrumente |
Review-uri Sennheiser e 602 II