Sennheiser E 902Microfon de instrumente ZD-021871 |
|
Sennheiser E 902
Sennheiser E 902 este un microfon dinamic cardioid potrivit pentru instrumente muzicale conceput pentru captarea frecventelor joase redate de instrumente precum toba mare, chitara bass sau tuba si poate rezista cu succes la presiuni ridicate SPL.
Unitate de vanzare: bucata
Nou
In stoc
Atentie: Ultimul produs in stoc!
Avantaje Zeedo:
Pentru acest produs primesti 15 Lei sub forma de voucher pentru comenzi viitoare! (detalii)
Poti plati integral sau partial si cu cardul de prima didactica! (detalii)
Divizie dedicata pentru proiecte: consultanta, proiectare si instalare. (detalii)
Ai un proiect sau esti revanzator? Cere o oferta personalizata!
Ai gasit un pret mai bun? Trimite-ne link-ul competitorului si iti facem o oferta personalizata!
Pret fara TVA: 627.27
Sennheiser E 902
Solicita postarea acestui produs in SICAP. Daca ai si alte cerinte, scrie-ne in campul mai jos si un consultant te va contacta in cel mai scurt timp.
Informatii produs:
Sennheiser E 902 este un microfon dinamic cardioid potrivit pentru instrumente muzicale conceput pentru captarea frecventelor joase redate de instrumente precum toba mare, chitara bass sau tuba si poate rezista cu succes la presiuni ridicate SPL.
Unitate de vanzare: bucata
Sennheiser E 902 a fost conceput special pentru spectrumul de sunete joase, iar raspunsul in frecventa a fost setat sa puna accente pe bass si high end avand ca rezultat un sunet clar, plin si precis. Sunetul poate fi conturat in functie de necesitati, in functie de pozitionarea sa in setul de tobe. Carcasa metalica este robusta si este potrivita pentru a satisface necesitatile gig-urilor live si drumurilor.
Caracteristici:
- microfon dinamic pentru instrumente
- sunet precis si reproductie bine definita a instrumentelor bass
- design sofisticat al frecventelor cu arie extinsa a bass-ului
- raspuns rapid
- constructie solida
- capsula prevazuta cu shock-mount
- carcasa metalica solida
- compensare hum
- include husa de protectie si manual de utilizare
EAN: 4044155001143
Specificatii Tehnice Sennheiser E 902
| Tip | Dinamic |
| Caracteristica polara | Cardioid |
| Impedanta | 350 ohmi |
| Banda de frecvente | 20 - 16000 Hz |
| Greutate | 440 g |
| Dimensiuni | 128.5 x 60 mm |
| Tip produs | Microfon de instrumente |
| Tobe si percutii | da |
| Instrumente de suflat | da |
| Recomandat tobe | tom |
| Tagline | microfon instrument dinamic cardioid tom percutii tobe suflat saxofon trompeta trombon clarinet flaut suflatori |
Review-uri Sennheiser E 902
| Disponibilitate: La Comanda |
| Disponibilitate: La Comanda |
Ajutați-ne să îmbunătățim noul motor de căutare!
