|
|
|
|
|
|
Niciun produs
Rode NTH-100 WhiteCasti profesionale over-ear ZD-051002 |
|
Rode NTH-100 White
Castile profesionale de studio RØDE NTH-100 ce imbina performanta audio cu confortul ergonomic pentru a oferi o experienta de ascultare detaliata esentiala pentru intregistrari, livestreaming sau pur si simplu pentru auditie.
Dispun de drivere ce ofera un raspuns in frecventa precis si o distorsiune ultra-scazuta, cu un design acustic proiectat cu precizie, optimizat pentru detalii si claritate.
Unitate de vanzare: bucata
Nou
Verificati stoc
Avantaje Zeedo:
Pentru acest produs primesti 16 Lei sub forma de voucher pentru comenzi viitoare! (detalii)
Poti plati integral sau partial si cu cardul de prima didactica! (detalii)
Divizie dedicata pentru proiecte: consultanta, proiectare si instalare. (detalii)
Ai un proiect sau esti revanzator? Cere o oferta personalizata!
Informatii produs:
Castile profesionale de studio RØDE NTH-100 ce imbina performanta audio cu confortul ergonomic pentru a oferi o experienta de ascultare detaliata esentiala pentru intregistrari, livestreaming sau pur si simplu pentru auditie.
Dispun de drivere ce ofera un raspuns in frecventa precis si o distorsiune ultra-scazuta, cu un design acustic proiectat cu precizie, optimizat pentru detalii si claritate.
Unitate de vanzare: bucata
Caracteristici esentiale:
Driverele castilor NTH-100 dispund e o bobina realizata dintr-un aliaj de aluminiu in patru straturi care este cuplata la o diafragma Mylar cu trei straturi ultra-rigide. Acestea impreuna cu un magnet din neodim ofera un raspuns in frecventa precis dealungul intregului spectru audio oferind astfel un sunet natural, clar si precis.

Castile dispune de cupe realizate din Alcantara pe partea exterioara iar la interior sunt realizate din gelul CoolTech ce absoarbe si disipeaza caldura oferind astfel ore de ascultare indelungate fara a obosi urechea sau a pune presiunea asupra capului. De asemenea, dispun si de un headband reglabil dotat cu sistemul de blocare FitLok.
Specificatii tehnice:
Dimensiuni:
Accesorii incluse
Specificatii Tehnice Rode NTH-100 White
| Impedanta | 32 ohm |
| Accesorii incluse | Da |
| Banda de frecvente | 5 - 35000 Hz |
| Culoare | Alb |
| Cablu | 2.4 m |
| Cablu detasabil | Da |
| Greutate | 350g |
| Design | Over-Ear |
| Tip produs | Casti profesionale over-ear |
| Video demonstrativ | Da |
| Noise Cancelling | Nu |
| Tip transmisie | Cablu |
| Sistem | Inchise |
| Tagline | casti studio over-ear inchise detasabil alb |
Review-uri Rode NTH-100 White