Niciun produs
Rode Lavalier IIMicrofon lavaliera ZD-043860 |
|
Rode Lavalier II
Lavalier II este un microfon lavaliera, premium, ideal pentru aplicatii audio si video.
Unitate de vanzare: bucata
Nou
Verificati stoc
Avantaje Zeedo:
Pentru acest produs primesti 9 Lei sub forma de voucher pentru comenzi viitoare! (detalii)
Poti plati integral sau partial si cu cardul de prima didactica! (detalii)
Divizie dedicata pentru proiecte: consultanta, proiectare si instalare. (detalii)
Ai un proiect sau esti revanzator? Cere o oferta personalizata!
Informatii produs:
Lavalier II este un microfon lavaliera, premium, ideal pentru aplicatii audio si video.
Unitate de vanzare: bucata
Caracteristici esentiale:
Dispune de un design cu profil redus, calitate superioara a sunetului si caracteristici profesionale, toate acestea ofera o performanta foarte buna pentru orice tip de aplicatie, de la realizarea de filme pana la podcasting si crearea de continut.
Lavalier II se imperecheaza perfect cu o gama larga de dispozitive audio, inclusiv RØDE Wireless GO II si AI-Micro, si vine de asemenea, cu un kit de accesorii.
Lavalier II vine cu un kit de accesorii premium care contine:
Specificatii tehnice:
SPL maxim
Specificatii Tehnice Rode Lavalier II
| Tip | Condenser |
| Model microfon | Lavaliera |
| Caracteristica polara | Omnidirectional |
| Banda de frecvente | 20 - 20000 Hz |
| Lungime cablu | 1.2m |
| SPL maxim | 120 dB |
| Conexiuni | 3.5 mm TRS |
| Sensibilitate | -38 dB |
| Raport semnal-zgomot | 27dBA |
| Greutate | 9 g |
| Tip produs | Microfon lavaliera |
| Video demonstrativ | Da |
| Tagline | microfon headset lavaliera condenser omnidirectional mini jack 3.5mm jack mic aux |
Review-uri Rode Lavalier II