|
|
|
|
|
|
Niciun produs
🪇️ Primăvara sună bine: STUDIO & ÎNREGISTRĂRI AUDIO & DJ MICROFOANE CHITARE PIANE & INSTRUMENTE LUMINI ACCESORII
🪇️ Primăvara sună bine: STUDIO & ÎNREGISTRĂRI AUDIO & DJ MICROFOANE CHITARE PIANE & INSTRUMENTE LUMINI ACCESORII
Focusrite Scarlett 4i4 4th GenInterfata audio USB ZD-047874 |
|
Focusrite Scarlett 4i4 4th Gen
Scarlett 4i4 este o interfata audio cu 4 intrari si 4 iesiri pentru microfoane, clape, chitare si dispozitive MIDI.
Include doua preamplificatoare cu zgomot redus, patru intrari de linie de inalta calitate si convertoare de studio cu o gama dinamica de 120dB.
Setarea nivelurilor este usoara cu functiile Auto Gain si Clip Safe.
Pachetul de inregistrare include Pro Tools Intro+, Ableton Live Lite si software-uri de calitate, precum Softube Flow® Guitar Essentials, Addictive Keys, Addictive Drums, Melodyne Essential si Native Instruments MASSIVE.
Descarca cel mai nou update pentru Focusrite Control 2
Update-ul Focusrite Control 2 imbunatateste workflow-ul si aduce noi functii de accesibilitate pentru Scarlett 4th Gen. Poti afla mai multe despre actualizarea Focusrite Control 2 si poti descarca ultima versiune aici.
Unitate de vanzare: bucata
Nou
In stoc
Avantaje Zeedo:
Pentru acest produs primesti 26 Lei sub forma de voucher pentru comenzi viitoare! (detalii)
Poti plati integral sau partial si cu cardul de prima didactica! (detalii)
Divizie dedicata pentru proiecte: consultanta, proiectare si instalare. (detalii)
Ai un proiect sau esti revanzator? Cere o oferta personalizata!
Ai gasit un pret mai bun? Trimite-ne link-ul competitorului si iti facem o oferta personalizata!
Informatii produs:
Scarlett 4i4 este o interfata audio cu 4 intrari si 4 iesiri pentru microfoane, clape, chitare si dispozitive MIDI.
Include doua preamplificatoare cu zgomot redus, patru intrari de linie de inalta calitate si convertoare de studio cu o gama dinamica de 120dB.
Setarea nivelurilor este usoara cu functiile Auto Gain si Clip Safe.
Pachetul de inregistrare include Pro Tools Intro+, Ableton Live Lite si software-uri de calitate, precum Softube Flow® Guitar Essentials, Addictive Keys, Addictive Drums, Melodyne Essential si Native Instruments MASSIVE.
Descarca cel mai nou update pentru Focusrite Control 2
Update-ul Focusrite Control 2 imbunatateste workflow-ul si aduce noi functii de accesibilitate pentru Scarlett 4th Gen. Poti afla mai multe despre actualizarea Focusrite Control 2 si poti descarca ultima versiune aici.
Unitate de vanzare: bucata
Caracteristici esentiale:
Descarca cel mai nou update software pentru Focusrite Control 2
Imbunatatiri de workflow in Focusrite Control 2
Salveaza si reincarca setarile preferate de sesiune cu doar cateva click-uri prin noua functie Presets. Functia poate incarca setari precum input gain, setari de mixer si de routing.
Acum poti personaliza mix-urile Direct Monitor pe toate interfetele 4th Gen Scarlett. Astfel, poti ajusta nivelele de intrare si semnalul audio al computer-ului pentru a obtine un mix de monitorizare cu o latenta apropiata de zero.
Optimizeaza live stream-ul cu mai mult control al Loopback-ului 4th Gen Scarlett. Prin modificarea setarilor in preferinte, poti trimite mixul Direct Monitor catre Loopback. Astfel, poti utiliza aceasta configuratie ca sursa de input in alte aplicatii pentru a te asigura ca publicul aude mixul dorit.
O alta imbunatatire o reprezinta controlul de gain, mixer si pan, ce pot fi ajustate acum cu precizie prin introducerea de valori numerice.
Actualizari de accesibilitate in Focusrite Control 2
Software-ul Screen Reader va anunta starea tastelor de pe panoul frontal al Scarlett-ului la apasarea acestora, atunci cand software-ul Focusrite Control 2 este in focus.
Poti afla mai multe despre actualizarea Focusrite Control 2 si poti descarca ultima versiune aici.
Specificatii tehnice:
Compatibilitate software: Mac, PC Windows, USB-C iPad si iPhone.
Alimentare:
Software inclus:
Hitmaker Expansion
Disclaimer software inclus:
Pachetul software inclus cu acest produs poate suferi modificari fara notificare prealabila, in functie de politica si actualizarile operate de producator. Desi depunem eforturi pentru a mentine informatiile de pe site cat mai corecte si actualizate, pot exista diferente temporare intre continutul afisat pe pagina produsului si oferta curenta comunicata oficial de producator. Pentru cele mai recente si exacte informatii privind software-ul inclus, va recomandam sa consultati pagina oficiala a producatorului.
Continutul pachetului:
Click aici pentru a descărca manualul în limba română.
Specificatii Tehnice Focusrite Scarlett 4i4 4th Gen
| Subcategorie | Interfete audio |
| Tip | Interfata Audio |
| Garantie | 36 |
| Iesire casti | 1 |
| Numar intrari | 4 |
| Numar iesiri | 4 |
| Rezolutie audio | 24 bit |
| Conexiuni intrare | XLR |
| Conexiuni iesire | TRS |
| Suport MIDI | Da |
| Preamplificator microfon | 2 |
| Phantom Power | Da |
| Software inclus | Da |
| Alimentare | USB-C |
| Greutate | 1.012 kg |
| Dimensiuni | 129 x 180 x 59 mm |
| Tip produs | Interfata audio USB |
| Video demonstrativ | Da |
| Tip Conexiune | USB |
| Sample Rate | 192 kHz |
| Intrari de microfon | 2 |
| Intrari de linie | 4 |
| Intrari de instrument | 2 |
| Iesiri tip linie | 4 |
| Midi IN OUT | Da |
| Categorie Principala | Studio si Inregistrari |
| Subcategorie | Interfete audio |
Review-uri Focusrite Scarlett 4i4 4th Gen