|
|
|
|
|
|
Niciun produs
ROADINGER Rack PRO 6U 265 mm adancimeCase rack 6U ZD-057936 |
|
ROADINGER Rack PRO 6U 265 mm adancime
Rack case 6U, versiune HIGHLINE, cu adancime de montare 265 mm si latime frontala 19". Are o constructie din multiplex de mesteacan de 7 mm, un finisaj maro inchis laminat si include cadre din profil de aluminiu de 20 mm cu margini rotunjite. Este echipat cu 4 incuietori tip butterfly, 2 manere rabatabile cromate si este prevazut cu picioare din cauciuc. Capacitate maxima: 50 kg, dimensiuni: 53 x 41 x 30 cm, greutate 8,75 kg. Fabricat in Europa.
Unitate de vanzare: bucata
Nou
Verificati stoc
Avantaje Zeedo:
Pentru acest produs primesti 31 Lei sub forma de voucher pentru comenzi viitoare! (detalii)
Poti plati integral sau partial si cu cardul de prima didactica! (detalii)
Divizie dedicata pentru proiecte: consultanta, proiectare si instalare. (detalii)
Ai un proiect sau esti revanzator? Cere o oferta personalizata!
Informatii produs:
Rack case 6U, versiune HIGHLINE, cu adancime de montare 265 mm si latime frontala 19". Are o constructie din multiplex de mesteacan de 7 mm, un finisaj maro inchis laminat si include cadre din profil de aluminiu de 20 mm cu margini rotunjite. Este echipat cu 4 incuietori tip butterfly, 2 manere rabatabile cromate si este prevazut cu picioare din cauciuc. Capacitate maxima: 50 kg, dimensiuni: 53 x 41 x 30 cm, greutate 8,75 kg. Fabricat in Europa.
Unitate de vanzare: bucata
Caracteristici generale:
Specificatii tehnice:
Specificatii Tehnice ROADINGER Rack PRO 6U 265 mm adancime
| Dimensiuni exterioare | 530 x 410 x 300 mm |
| Culoare | Negru |
| Incarcatura maxima | 50 kg |
| Material | Lemn |
| Latime interior | 19 inch (483 mm) |
| Inaltime interior | 6U (270mm) |
| Greutate | 8.75 kg |
| Tip produs | Case rack 6U |
| Adancime utila | 265 mm |
| Tagline | case rack rack 19 inch 6u 265mm negru |
Review-uri ROADINGER Rack PRO 6U 265 mm adancime