|
|
|
|
|
|
Niciun produs
ROADINGER Rack PRO 2U 265 mm adancimeCase rack 2U ZD-057927 |
|
ROADINGER Rack PRO 2U 265 mm adancime
Rack case 2U, versiune HIGHLINE, cu adancime de montare 265 mm si latime frontala 19". Este construit din multiplex de mesteacan 9 mm si placaj multistrat si are un finisaj laminat. Include cadre din profil de aluminiu de 30 mm cu margini rotunjite, este echipat cu 4 incuietori tip spring, un maner robust si 4 picioare din cauciuc. Capacitate maxima: 10 kg, dimensiuni: 54 x 41 x 11,5 cm, greutate 5,2 kg, fabricat in Europa.
Unitate de vanzare: bucata
Nou
Verificati stoc
Avantaje Zeedo:
Pentru acest produs primesti 20 Lei sub forma de voucher pentru comenzi viitoare! (detalii)
Poti plati integral sau partial si cu cardul de prima didactica! (detalii)
Divizie dedicata pentru proiecte: consultanta, proiectare si instalare. (detalii)
Ai un proiect sau esti revanzator? Cere o oferta personalizata!
Informatii produs:
Rack case 2U, versiune HIGHLINE, cu adancime de montare 265 mm si latime frontala 19". Este construit din multiplex de mesteacan 9 mm si placaj multistrat si are un finisaj laminat. Include cadre din profil de aluminiu de 30 mm cu margini rotunjite, este echipat cu 4 incuietori tip spring, un maner robust si 4 picioare din cauciuc. Capacitate maxima: 10 kg, dimensiuni: 54 x 41 x 11,5 cm, greutate 5,2 kg, fabricat in Europa.
Unitate de vanzare: bucata
Caracteristici generale:
Specificatii tehnice:
Specificatii Tehnice ROADINGER Rack PRO 2U 265 mm adancime
| Dimensiuni exterioare | 540 x 410 x 115 mm |
| Culoare | Negru |
| Incarcatura maxima | 10 kg |
| Material | Lemn |
| Latime interior | 19 inch (483 mm) |
| Inaltime interior | 2U (90mm) |
| Greutate | 5.2 |
| Tip produs | Case rack 2U |
| Adancime utila | 265 mm |
| Tagline | case rack rack 19 inch 2u 265mm negru |
Review-uri ROADINGER Rack PRO 2U 265 mm adancime